Tramp Administrasiyasında narazılıqlar istefaları tətikləyir
ABŞ prezidenti Donald Tramp administrasiyasının əsas üzvləri arasında yeni kadr dəyişiklikləri barədə düşünür. Bu barədə müxtəlif mənbələr məlumat yayır.
Redaksiya xəbər verir ki, ABŞ prezidenti Donald Tramp Ticarət naziri Hovard Latnik və Əmək naziri Lori Çavez-Dermerin işindən narazıdır. Onun bu vəzifə sahiblərinin fəaliyyətindən ciddi şəkildə narazılığı qeyd olunur.
"The Atlantic" nəşrinin məlumatına görə, Ağ Evdə FTB direktoru Keş Patelin və Ordu naziri Dan Driskollun vəzifədən getməsi ilə bağlı fəal müzakirələr aparılır. Bu şəxslərin gələcək taleyi yaxın müddətdə müəyyənləşə bilər.

Discontent in Trump Administration Fuels Resignations
US President Donald Trump is considering new personnel changes among key members of his administration. Various sources are reporting this.
Our editorial office reports that US President Donald Trump is dissatisfied with the work of Secretary of Commerce Howard Latnik and Secretary of Labor Lori Chavez-Dermer. His serious dissatisfaction with the performance of these officials is noted.
According to "The Atlantic" publication, active discussions are underway in the White House regarding the departure of FBI Director Kesh Patel and Secretary of the Army Dan Driscoll. The future fate of these individuals may be determined in the near future.