Son sızıntılara görə, Honor 600 modelinin tam 9.000 mAh tutumlu silikon batareya ilə təchiz ediləcəyi iddia olunur. Cihazın təqdimat tarixi hələlik məlum deyil.
Redaksiya məlumat verir ki, bu yeni modelin 6,57 düym ölçüsündə, 120 Hz yeniləmə tezliyinə malik əyri displeyə və Snapdragon 8 Elite prosessoruna sahib olacağı gözlənilir.
Arxa hissəsində 200 meqapiksellik geniş bucaqlı kamera (1/1,4 düym sensor ölçüsü) və telefoto kameranın yer alacağı söylənilən Honor 600, 3D ultrasəs barmaq izi sensoru ilə də təchiz oluna bilər. Həmçinin, bu modelin ilin sonuna doğru Türkiyə bazarında da satışa çıxarıla biləcəyi ehtimal olunur.

Honor 600 Arrives with a 9000 mAh Battery
According to recent leaks, the Honor 600 model is rumored to be equipped with a substantial 9,000 mAh silicon battery. The device's release date has not yet been announced.
Redaksiya reports that this new model is expected to feature a 6.57-inch curved display with a 120 Hz refresh rate and a Snapdragon 8 Elite processor.
The Honor 600, which is said to include a 200-megapixel wide-angle camera (1/1.4-inch sensor size) and a telephoto camera on its rear, may also be equipped with a 3D ultrasonic fingerprint sensor. Furthermore, it is speculated that this model could be released in the Turkish market by the end of the year.