Apple TV-də "Monarch"ın yeni mövsümü başladı
Apple TV platformasında "Monarch: Legacy of Monsters" serialının ikinci mövsümü yayımlandı. Bu barədə məlumatı texnologiya sahəsində ixtisaslaşmış jurnalist Markus Mendes verib.
Redaksiya məlumat verir ki, ilk mövsümün başa çatmasından iki ildən çox vaxt keçdikdən sonra, Apple TV nəhayət "Monarch: Legacy of Monsters" serialının uzun müddət gözlənilən ikinci mövsümünü təqdim etdi. Serialın ikinci mövsümü Apple TV platformasında yayımlanır. "Monarch: Legacy of Monsters" 2023-cü ilin noyabr ayında Apple TV-də yayımlanmış və elmi-fantastika həvəskarları və ixtisaslaşmış media tərəfindən yüksək qiymətləndirilmişdi. Bir neçə gün əvvəl serialın ikinci mövsümünə dair ilkin rəylər də müsbət olub. Serial, "Godzilla", "Konq" və digər Titanlar ətrafında qurulan "Legendary" şirkətinin əlaqəli hekayələrini birləşdirən "Monsterverse" franşizasının bir hissəsidir. İlk mövsümündə "ailənin Monarch adlı gizli təşkilatla əlaqəsini ortaya çıxarmağa çalışan iki qardaşın" hekayəsindən bəhs olunurdu.
Bu günkü premyera, həmçinin yeni mövsümə hazırlıq çərçivəsində təşkil edilən, "Godzilla" və "Konq"un iştirak etdiyi Apple-ın rekord qıran dron şousundan sonra baş verir. Əgər siz artıq "Monarch: Legacy of Monsters" serialının birinci mövsümünə baxmısınızsa və ikinci mövsümdə nələrin baş verəcəyini bilmək istəyirsinizsə, Apple-ın dedikləri bunlardır:
İkinci mövsüm, Monarch-ın və dünyanın taleyinin sual altında olduğu bir vəziyyətlə başlayır. Dramatik hekayə, qəhrəmanlarımızı (və pis adamları) Konqun "Skull Island" adasında yenidən birləşdirən gizli sirləri və dənizdən yüksələn mistik bir Titanın olduğu yeni, sirli bir kəndi ortaya çıxarır. Keçmişin təsirləri bu gün dalğalar yaradır, ailə, dost və düşmən arasındakı bağları bulanıqlaşdırır - bütün bunlar bir titan hadisəsinin təhlükəsi ilə birlikdə baş verir.
"Monarch: Legacy of Monsters" serialının ikinci mövsümünün treylerinə baxın. "Monarch: Legacy of Monsters" serialına Apple TV-də baxın. Apple TV, aylıq 12.99 ABŞ dolları qiymətinə mövcuddur və "F1 The Movie", "Pluribus", "Severance", "The Studio", "The Morning Show", "Shrinking" və "Silo" kimi populyar televiziya şoularını və filmlərini təqdim edir. Amazon-da aksessuar təklifləri var:
1. AirPods Pro 3
2. Apple AirTag 4 Paketi
3. Beats
4. USB-C-dən USB-C-yə toxunmuş qısa kabel
5. Simsiz CarPlay adapteri
6. Logitech MX Master 4
Daha çox Apple xəbəri üçün 9to5Mac-ə YouTube-da baxın. Məqalənin müəllifi Markus Mendesdir. Markus Mendes, 2000-ci illərin ortalarından etibarən Apple-ı yaxından izləyən braziliyalı texnologiya podkasteri və jurnalistidir. O, 2012-ci ildə Braziliya mediasında Apple xəbərlərini işıqlandırmağa başlayıb və daha sonra diqqətini daha geniş texnologiya sənayesinə yönəldərək yeddi il ərzində gündəlik podkast aparıb.

На платформе Apple TV вышел второй сезон сериала "Monarch: Legacy of Monsters". Об этом сообщил журналист Маркус Мендес, специализирующийся на технологиях.
Redaksiya сообщает, что спустя более двух лет после завершения первого сезона, Apple TV наконец представил долгожданный второй сезон сериала "Monarch: Legacy of Monsters". Второй сезон сериала транслируется на платформе Apple TV. "Monarch: Legacy of Monsters" вышел на Apple TV в ноябре 2023 года и получил высокую оценку от любителей научной фантастики и специализированных СМИ. Несколько дней назад первые отзывы о втором сезоне сериала также были положительными. Сериал является частью франшизы "Monsterverse" от Legendary, объединяющей связанные истории о "Годзилле", "Конге" и других титанах. Первый сезон рассказывал историю "двух братьев, пытающихся раскрыть связь своей семьи с секретной организацией под названием Monarch".
Сегодняшняя премьера также состоялась после рекордного дронового шоу Apple с участием "Годзиллы" и "Конга", организованного в рамках подготовки ко второму сезону. Если вы уже посмотрели первый сезон "Monarch: Legacy of Monsters" и хотите узнать, что произойдет во втором сезоне, вот что говорит Apple:
Второй сезон начинается с ситуации, когда судьба Монарха и мира находится под вопросом. Драматическая история раскрывает тайны, которые вновь объединяют наших героев (и злодеев) на "Острове Черепа" Конга, и представляет новую, загадочную деревню с мистическим титаном, поднимающимся из моря. Последствия прошлого создают волны в настоящем, размывая границы между семьей, друзьями и врагами — и все это на фоне угрозы титанического события.
Посмотрите трейлер второго сезона "Monarch: Legacy of Monsters". Смотрите сериал "Monarch: Legacy of Monsters" на Apple TV. Apple TV доступен по цене 12,99 долларов США в месяц и предлагает популярные телешоу и фильмы, такие как "F1 The Movie", "Pluribus", "Severance", "The Studio", "The Morning Show", "Shrinking" и "Silo". На Amazon предлагаются аксессуары:
1. AirPods Pro 3
2. Apple AirTag 4 Pack
3. Beats
4. Короткий плетеный кабель USB-C на USB-C
5. Беспроводной адаптер CarPlay
6. Logitech MX Master 4
Смотрите больше новостей Apple на 9to5Mac на YouTube. Автор статьи — Маркус Мендес. Маркус Мендес — бразильский технологический подкастер и журналист, который внимательно следит за Apple с середины 2000-х годов. Он начал освещать новости Apple в бразильских СМИ в 2012 году, а затем сосредоточился на более широкой технологической индустрии, ведя ежедневный подкаст в течение семи лет.