İran İnqilab Keşikçiləri Ordusu (SEPAH) müharibənin yenidən başlaması halında düşmənə misilsiz imkanlarını göstərəcəyini bəyan edib. Bu bəyanat regionda mövcud gərginliyin fonunda mühüm əhəmiyyət kəsb edir.
Redaksiya məlumat verir ki, qüvvələr düşmənin qarşısını almaqda məhdud imkanlara malik olacağı döyüş taktikalarını açıqlayacaqlarını vurğulayıblar. Bu, onların strateji üstünlüklərinə inamlarını əks etdirir.
Açıqlamada qeyd olunub ki, İran İnqilab Keşikçiləri Ordusu öz imkanlarının əksəriyyətini hələ tam şəkildə nümayiş etdirməyib. Bu, potensial münaqişə vəziyyətində daha böyük sürprizlərə hazır olduqları mesajını verir.

Корпус стражей исламской революции (КСИР) Ирана заявил, что в случае возобновления войны продемонстрирует противнику свои беспрецедентные возможности. Это заявление имеет важное значение на фоне существующей напряженности в регионе.
Редакция сообщает, что силы подчеркнули, что раскроют боевую тактику, при которой противник будет иметь ограниченные возможности для противодействия. Это отражает их уверенность в своих стратегических преимуществах.
В заявлении отмечается, что Корпус стражей исламской революции Ирана еще не продемонстрировал полностью большинство своих возможностей. Это посылает сигнал о том, что они готовы к еще большим сюрпризам в случае потенциального конфликта.