ABŞ prezidenti Donald Tramp İrana dair yeni hədəfləri açıqladı
ABŞ prezidenti Donald Tramp bəyan edib ki, dünyanın ən böyük və ən qüdrətli ordusu İranda qalan hədəfləri vurmağa hələ başlamayıb. Bu açıqlama beynəlxalq ictimaiyyətdə ciddi rezonans doğurmuşdur.
Redaksiya xəbər verir ki, ABŞ prezidenti Donald Trampın sözlərinə görə, növbəti hədəflər körpülər olacaq, daha sonra isə elektrik stansiyaları vurulacaq. Bu, regionda gərginliyin daha da artacağından xəbər verir və gələcək hadisələrin inkişafı üçün mühüm bir işarədir.
ABŞ prezidenti Donald Tramp həmçinin bildirib ki, yeni rejimin rəhbərliyi nə etməli olduğunu bilir. O vurğulayıb ki, onlar tez hərəkət etməlidirlər. Bu bəyanat İrandakı mövcud hökumətə ünvanlanmış bir çağırış kimi qiymətləndirilir.

Президент США Дональд Трамп заявил, что крупнейшая и самая мощная армия мира еще не приступила к поражению оставшихся целей в Иране. Это заявление вызвало серьезный резонанс в международном сообществе.
Редакция сообщает, что, по словам президента США Дональда Трампа, следующими целями станут мосты, а затем будут поражены электростанции. Это свидетельствует о дальнейшем росте напряженности в регионе и является важным знаком для развития будущих событий.
Президент США Дональд Трамп также заявил, что руководство нового режима знает, что им делать. Он подчеркнул, что они должны действовать быстро. Это заявление расценивается как призыв, адресованный действующему правительству Ирана.