ABŞ prezidenti Donald Tramp və Rusiya prezidenti Vladimir Putin arasında baş tutan danışıqlar barədə məlumatlar ictimaiyyətə açıqlanmayıb. Bu görüşün detalları və tarixi dəqiqləşdirilməyib, lakin bu iki liderin müzakirələri dünya siyasətində mühüm əhəmiyyət kəsb edir.
Redaksiya məlumat verir ki, Tramp Ağ Evdə jurnalistlərə açıqlamasında Putinlə danışdığını bildirib. O, söhbətin detallarını açıqlamasa da, Ukrayna münaqişəsinin bitməsini istədiyini vurğulayıb.
Trampın sözlərinə görə, o, Putinlə danışıb və münaqişənin sona çatmasını istəyir. Lakin bu danışığın nə vaxt baş verdiyi barədə heç bir məlumat verməyib. Bu görüşün detalları və tarixi hələ də məlum deyil.

Информация о переговорах между президентом США Дональдом Трампом и президентом России Владимиром Путиным не была обнародована. Детали и дата этой встречи не уточнены, однако переговоры этих двух лидеров имеют важное значение для мировой политики.
Redaksiya сообщает, что Трамп заявил журналистам в Белом доме, что разговаривал с Путиным. Хотя он и не раскрыл подробностей разговора, он подчеркнул, что хочет окончания конфликта на Украине.
По словам Трампа, он разговаривал с Путиным и хочет, чтобы конфликт закончился. Однако он не предоставил никакой информации о том, когда именно состоялся этот разговор. Детали и дата этой встречи до сих пор неизвестны.