Milli Məclisin növbəti plenar iclasının vaxtı və gündəliyi açıqlanıb
1. Bələdiyyələrin fəaliyyətinə inzibati nəzarəti həyata keçirən orqanın 2025-ci ildə fəaliyyəti haqqında məruzəsi
2. Əmək Məcəlləsində dəyişiklik edilməsi haqqında qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
3. Vergi Məcəlləsində, "Banklar haqqında" və "Gömrük tarifi haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
4. "Əhalinin sağlamlığının qorunması haqqında" və "Onkoloji yardım haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
5. Gömrük Məcəlləsində, İnzibati Xətalar Məcəlləsində və "Qiymətli metallar və qiymətli daşlar haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (ikinci oxunuş)
6. "Büdcə sistemi haqqında", "Mühasibat uçotu haqqında" və "Dövlət satınalmaları haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (ikinci oxunuş)
7. Cəzaların İcrası Məcəlləsində dəyişiklik edilməsi haqqında qanun layihəsi (birinci oxunuş)
8. Mülki Məcəllədə və "Torpaqların dövlət ehtiyacları üçün alınması haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)
9. Əmək Məcəlləsində, "Dövlət sosial sığorta sistemində fərdi uçot haqqında" və "Əmək pensiyaları haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)
10. "İnvestisiya fəaliyyəti haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)

The next plenary session of the Milli Məclis for the spring session will be held on February 13.
1. Report on the activities of the body exercising administrative control over the activities of municipalities in 2025
2. Draft law on amendments to the Labor Code (third reading)
3. Draft law on amendments to the Tax Code, the laws "On Banks" and "On Customs Tariff" (third reading)
4. Draft law on amendments to the laws "On Protection of Public Health" and "On Oncological Aid" (third reading)
5. Draft law on amendments to the Customs Code, the Code of Administrative Offenses, and the law "On Precious Metals and Gemstones" (second reading)
6. Draft law on amendments to the laws "On the Budget System", "On Accounting", and "On State Procurement" (second reading)
7. Draft law on amendments to the Code of Execution of Punishments (first reading)
8. Draft law on amendments to the Civil Code and the law "On the Acquisition of Land for State Needs" (first reading)
9. Draft law on amendments to the Labor Code, the law "On Individual Accounting in the State Social Insurance System", and the law "On Labor Pensions" (first reading)