Milli Məclisin növbəti plenar iclasının vaxtı və gündəliyi açıqlanıb
1. Bələdiyyələrin fəaliyyətinə inzibati nəzarəti həyata keçirən orqanın 2025-ci ildə fəaliyyəti haqqında məruzəsi
2. Əmək Məcəlləsində dəyişiklik edilməsi haqqında qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
3. Vergi Məcəlləsində, "Banklar haqqında" və "Gömrük tarifi haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
4. "Əhalinin sağlamlığının qorunması haqqında" və "Onkoloji yardım haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (üçüncü oxunuş)
5. Gömrük Məcəlləsində, İnzibati Xətalar Məcəlləsində və "Qiymətli metallar və qiymətli daşlar haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (ikinci oxunuş)
6. "Büdcə sistemi haqqında", "Mühasibat uçotu haqqında" və "Dövlət satınalmaları haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (ikinci oxunuş)
7. Cəzaların İcrası Məcəlləsində dəyişiklik edilməsi haqqında qanun layihəsi (birinci oxunuş)
8. Mülki Məcəllədə və "Torpaqların dövlət ehtiyacları üçün alınması haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)
9. Əmək Məcəlləsində, "Dövlət sosial sığorta sistemində fərdi uçot haqqında" və "Əmək pensiyaları haqqında" qanunlarda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)
10. "İnvestisiya fəaliyyəti haqqında" qanunda dəyişiklik edilməsi barədə qanun layihəsi (birinci oxunuş)

Объявлены дата и повестка дня следующего пленарного заседания Милли Меджлиса
1. Отчет органа, осуществляющего административный надзор за деятельностью муниципалитетов, о деятельности в 2025 году
2. Законопроект о внесении изменений в Трудовой кодекс (третье чтение)
3. Законопроект о внесении изменений в Налоговый кодекс, законы "О банках" и "О таможенном тарифе" (третье чтение)
4. Законопроект о внесении изменений в законы "Об охране здоровья населения" и "Об онкологической помощи" (третье чтение)
5. Законопроект о внесении изменений в Таможенный кодекс, Кодекс об административных правонарушениях и закон "О драгоценных металлах и драгоценных камнях" (второе чтение)
6. Законопроект о внесении изменений в законы "О бюджетной системе", "О бухгалтерском учете" и "О государственных закупках" (второе чтение)
7. Законопроект о внесении изменений в Исполнительный кодекс (первое чтение)
8. Законопроект о внесении изменений в Гражданский кодекс и закон "О приобретении земель для государственных нужд" (первое чтение)
9. Законопроект о внесении изменений в Трудовой кодекс, закон "Об индивидуальном учете в государственной системе социального страхования" и закон "О трудовых пенсиях" (первое чтение)