“Daha da yaxşı işləyəcəyəm” - Məzahir Pənahov
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) yenidən sədri seçilən Məzahir Pənahov haqqında yazılanlara münasibət bildirib.
Məzahir Pənahov Manset.az-a açıqlamasında MSK sədri seçilməsinin onun üçün böyük məsuliyyət olduğunu deyib.
“Yenidən böyük etimad göstərilib. Çalışacağam ki, bu etimadı doğruldum. Mənim haqqımda da yazırlar. Sağ olsunlar. Onlara heç nə deməyəcəyəm. Yazılanlar məni daha da güclü edir. Mən daha da yaxşı işləyəcəyəm”, - M.Pənahov əlavə edib.
Daha sonra MSK sədri oğlu ilə gəlini arasında baş verən qalmaqal barədə jurnalistin sualına cavab verməyib.
Qeyd edək ki, Məzahir Pənahovun yenidən MSK sədrliyinə namizəd olmayacağı və yaşının çox olması ilə bağlı məlumatlar yayılmışdı.

Məzahir Pənahov, re-elected chairman of the Central Election Commission (MSK), commented on the writings about him.
In a statement to Manset.az, Məzahir Pənahov said that his election as MSK chairman is a great responsibility for him.
"Great trust has been shown again. I will try to live up to this trust. They also write about me. Thank them. I will not say anything to them. What is written makes me even stronger. I will work even better," M. Pənahov added.
Later, the MSK chairman did not answer a journalist's question about the scandal between his son and daughter-in-law.
It should be noted that information had spread that Məzahir Pənahov would not be a candidate for the MSK chairmanship again due to his age.