Bahar gəlir, təbiət oyanır, bizneslər canlanır. “Yelo Bank” işinə yeni nəfəs vermək və planlarını böyütmək istəyən mikro sahibkarlar üçün xüsusi bahar kampaniyasına start verir.
Kampaniya çərçivəsində sahibkarlar 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayan faizlərlə və komissiyasız şərtlərlə də əldə edə bilərlər. Biznesin inkişaf tempini nəzərə alaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təqdim olunur.
Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini kredit ödənişinə deyil, işlərinin daha da böyüməsinə yönəltmək imkanı qazanırlar.
Bayram sevincini biznesindəki uğurlarla birləşdirmək istəyirsənsə, sənə ən yaxın “Yelo” filialına yaxınlaş. Yaxud işinin başından ayrılmadan biznesini böyüt – onlayn müraciət et, mütəxəssislərimiz təhlili elə biznes ünvanında aparsın, krediti yerindəcə əldə et.
Bu bahar biznesin üçün yeni bir dövrün başlanğıcı olsun! Daha ətraflı burada.
Bankdan biznes krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya “Facebook”, “Instagram”, “Whatsapp” və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Приходит весна, природа пробуждается, бизнес оживает. «Yelo Bank» запускает специальную весеннюю кампанию для микропредпринимателей, желающих дать новый импульс своему делу и расширить планы.
В рамках кампании предприниматели могут получить микрокредит до 100 000 AZN под низкий процент от 10% годовых и без комиссии. Учитывая темпы развития бизнеса, предоставляется льготный период по кредиту до 12 месяцев и удобный график погашения до 48 месяцев.
Благодаря этому льготному периоду предприниматели получают возможность направить первоначальные доходы на дальнейшее развитие своего бизнеса, а не на погашение кредита.
Если вы хотите объединить радость праздника с успехами в бизнесе, обратитесь в ближайший филиал «Yelo». Или развивайте свой бизнес, не отрываясь от дел – подайте заявку онлайн, наши специалисты проведут анализ по адресу вашего бизнеса и вы получите кредит прямо на месте.
Пусть эта весна станет началом новой эры для вашего бизнеса! Подробнее здесь.
Хотите получить бизнес-кредит от банка? Тогда позвоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в «Facebook», «Instagram», «Whatsapp» и yelo.az.