Bahar gəlir, təbiət oyanır, bizneslər canlanır. “Yelo Bank” işinə yeni nəfəs vermək və planlarını böyütmək istəyən mikro sahibkarlar üçün xüsusi bahar kampaniyasına start verir.
Kampaniya çərçivəsində sahibkarlar 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayan faizlərlə və komissiyasız şərtlərlə də əldə edə bilərlər. Biznesin inkişaf tempini nəzərə alaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təqdim olunur.
Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini kredit ödənişinə deyil, işlərinin daha da böyüməsinə yönəltmək imkanı qazanırlar.
Bayram sevincini biznesindəki uğurlarla birləşdirmək istəyirsənsə, sənə ən yaxın “Yelo” filialına yaxınlaş. Yaxud işinin başından ayrılmadan biznesini böyüt – onlayn müraciət et, mütəxəssislərimiz təhlili elə biznes ünvanında aparsın, krediti yerindəcə əldə et.
Bu bahar biznesin üçün yeni bir dövrün başlanğıcı olsun! Daha ətraflı burada.
Bankdan biznes krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya “Facebook”, “Instagram”, “Whatsapp” və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Spring is arriving, nature is awakening, and businesses are revitalizing. "Yelo Bank" is launching a special spring campaign for micro-entrepreneurs who want to give their business a new breath and expand their plans.
Within the campaign, entrepreneurs can obtain micro-loans of up to 100,000 AZN with interest rates starting from just 10% per annum and without commission. Considering the pace of business development, a grace period of up to 12 months and a convenient repayment schedule of up to 48 months are offered for the loan.
Thanks to this grace period, entrepreneurs gain the opportunity to direct their initial income towards the further growth of their business rather than loan repayments.
If you want to combine holiday joy with business success, visit your nearest "Yelo" branch. Or, grow your business without leaving your workplace – apply online, let our specialists conduct the analysis at your business address, and get the loan on the spot.
Let this spring be the beginning of a new era for your business! More details here.
Do you want to get a business loan from the bank? Then call 981 or visit our "Facebook", "Instagram", "Whatsapp" accounts and yelo.az.