Süni intellektin ChatPlayground AI ilə müqayisə imkanı
Siz dəfələrlə eyni sorğunu üç fərqli süni intellekt alətində kopyalayıb, hansının ən yaxşı cavab verdiyini görmək istəmisinizsə, tək deyilsiniz. Müxtəlif modellər müxtəlif sahələrdə üstünlük təşkil edir, lakin pəncərələri və abunəlikləri idarə etmək tez bir zamanda yorucu ola bilər. ChatPlayground AI, ən yaxşı süni intellekt modellərini bir yerdə toplayır ki, siz cavabları yan-yana müqayisə edə biləsiniz.
Redaksiya xəbər verir ki, 22 fevrala qədər, promo kodu SAVE4 istifadə etməklə, ömürlük abunəlik cəmi 74.97 dollara təklif olunur. GPT-4o, Claude Sonnet, Gemini, DeepSeek, Llama, Perplexity və daha çoxu - hamısı təmiz bir interfeysdə. Bu, sürətlə təkrarlayan, dəyişiklikləri sınaqdan keçirən və nəticələri optimallaşdırmağa həqiqətən əhəmiyyət verən insanlar üçün nəzərdə tutulub.
Müqayisələrdən əlavə, ChatPlayground AI, çıxışları təkmilləşdirmək üçün sorğu mühəndisliyi alətləri, kontekstə uyğun cavablar üçün şəkil və PDF söhbəti, davam edən layihələr üçün saxlanılan söhbət tarixi və aparıcı modellər tərəfindən dəstəklənən süni intellekt şəkil yaratma daxildir. Hətta birbaşa brauzer iş axınınızla inteqrasiya etmək üçün bir Chrome uzantısı da var. Məhdudiyyətsiz Plan, ayda məhdudiyyətsiz mesaj deməkdir, bu da startaplar, məhsul komandaları, marketoloqlar və fasiləsiz təcrübələr aparan sorğu mühəndisləri üçün ideal edir. Siz həmçinin prioritet dəstək və yeni xüsusiyyətlərə və gələcək modellərə erkən giriş əldə edirsiniz.
Əgər siz artıq bir neçə süni intellekt alətinə pul ödəyirsinizsə və ya daima onlar arasında keçid edirsinizsə, bu hər şeyi bir vahid platformada birləşdirir. 22 fevrala qədər SAVE4 kodu ilə 74.97 dollara ChatPlayground AI Unlimited-ə ömürlük giriş əldə edin və modelləri idarə etməyə son qoyun. StackSocial qiymətləri dəyişə bilər.

Если вы когда-либо копировали один и тот же запрос в три разных инструмента ИИ, чтобы увидеть, какой из них дает лучший ответ, вы не одиноки. Различные модели преуспевают в разных областях, но управление окнами и подписками может быстро утомить. ChatPlayground AI объединяет лучшие модели ИИ в одном месте, позволяя сравнивать ответы бок о бок.
Redaksiya сообщает, что до 22 февраля по промокоду SAVE4 пожизненная подписка предлагается всего за 74,97 доллара. GPT-4o, Claude Sonnet, Gemini, DeepSeek, Llama, Perplexity и многие другие — все в чистом интерфейсе. Это предназначено для людей, которые быстро повторяют, тестируют изменения и действительно заботятся об оптимизации результатов.
Помимо сравнений, ChatPlayground AI включает инструменты для инжиниринга запросов для улучшения выходных данных, чат с изображениями и PDF для контекстных ответов, историю сохраненных чатов для текущих проектов и создание изображений с помощью ИИ, поддерживаемое ведущими моделями. Существует даже расширение для Chrome для прямой интеграции с вашим рабочим процессом в браузере. План Unlimited означает неограниченное количество сообщений в месяц, что делает его идеальным для стартапов, продуктовых команд, маркетологов и инженеров запросов, которые проводят непрерывные эксперименты. Вы также получаете приоритетную поддержку и ранний доступ к новым функциям и будущим моделям.
Если вы уже платите за несколько инструментов ИИ или постоянно переключаетесь между ними, это объединяет все на одной платформе. Получите пожизненный доступ к ChatPlayground AI Unlimited за 74,97 доллара по коду SAVE4 до 22 февраля и прекратите управлять моделями. Цены StackSocial могут меняться.