Şia Laböfün yaxın çevrəsi aktyorun Mia Qotla olan münasibətini xilas etməyə çalışdığına inanır. Son zamanlarda aktyorun həyatında baş verən hadisələr onun şəxsi həyatı haqqında müxtəlif iddialara yol açıb. Bu iddialar əsasən onun Mia Qotla olan münasibətlərinin gedişatı və bu münasibətlərin gələcəyi ilə bağlıdır.
Redaksiya məlumat verir ki, Şia Laböf Mia Qotla ayrıldıqdan sonra "tamamilə bərbad vəziyyətdə" olub. Modelin onu "yolunda tutduğu" bildirilir. Bu ifadələr aktyorun emosional vəziyyətinin nə qədər mürəkkəb olduğunu göstərir.
Şia Laböf və Mia Qotun münasibətləri bir müddət əvvəl yenidən ayrılıqla nəticələnib. Bu, onların yüksək profilli münasibətlərinin davamlı eniş-yoxuşlarını əks etdirir. Laböfün çevrəsindəkilər aktyorun Mia Qotla olan münasibətini xilas etməyə çalışdığını qeyd edirlər. Bu cəhdlər, görünür, uğursuz olub və cütlüyün yolları yenidən ayrılıb.
Mia Qot və Şia Laböfün evliliyinin niyə heç vaxt davam etməyəcəyini ortaya qoyan bəzi əlamətdar "qırmızı bayraqlar" da diqqət çəkib. Bu əlamətlər, cütlüyün münasibətlərində mövcud olan fundamental problemləri göstərir. Bu problemlər, onların birgə həyat qurmalarına mane olan əsas səbəblər kimi qeyd olunur.

Шайа Лабаф пытается спасти отношения с Мией Гот
Близкое окружение Шайи Лабафа верит, что актер пытается спасти свои отношения с Мией Гот. События, произошедшие в жизни актера в последнее время, породили различные слухи о его личной жизни. Эти слухи в основном касаются хода его отношений с Мией Гот и будущего этих отношений.
Redaksiya сообщает, что после расставания с Мией Гот Шайа Лабаф оказался "в совершенно ужасном состоянии". Сообщается, что модель "держала его на пути". Эти выражения показывают, насколько сложным является эмоциональное состояние актера.
Отношения Шайи Лабафа и Мии Гот некоторое время назад вновь закончились расставанием. Это отражает постоянные взлеты и падения их отношений с высоким статусом. Окружение Лабафа отмечает, что актер пытается спасти свои отношения с Мией Гот. Эти попытки, по-видимому, оказались безуспешными, и пути пары снова разошлись.
Также были отмечены некоторые примечательные "красные флажки", которые показали, почему брак Мии Гот и Шайи Лабафа никогда не продлится. Эти признаки указывают на фундаментальные проблемы, существующие в отношениях пары. Эти проблемы отмечаются как основные причины, мешающие им построить совместную жизнь.