Melania Tramp birdən-birə ekrana çıxıb Epşteyn haqqında danışmağa başlayıb - VİDEO
Melania Tramp Cefri Epşteyn qurbanlarının Konqres qarşısında andlı ifadə verməsini tələb edib. Eyni zamanda, o, televiziya qarşısına çıxaraq Cefri Epşteyn ilə hər hansı bir əlaqəsi olduğu barədə yayılan şayiələri rəsmən təkzib edib. Bu açıqlamalar ictimaiyyətdə geniş müzakirələrə səbəb olub.
Redaksiya xəbər verir ki, ABŞ prezidenti Donald Trampın həyat yoldaşı Melania Tramp, Epşteyn ilə heç vaxt dost olmadığını qəti şəkildə bildirib. O, həmçinin özünün Epşteynin qurbanı olmadığını və onunla ABŞ prezidenti Donald Trampı tanış etmədiyini vurğulayıb. Melania Tramp öz ərini 1998-ci ildə Nyu-York şəhərindəki bir məclisdə təsadüfən tanıdığını qeyd edib.
Melania Tramp onun haqqında yalan danışan şəxslərin əxlaqi standartlardan məhrum olduğunu bildirib. O, Cefri Epşteyn və onun ortağı Maksvel ilə heç vaxt əlaqəsi olmadığını açıqlayıb. Qurbanlar əvvəlcə böyük rəğbətlə qarşılanmışdı, lakin onların maliyyələşdirilməsi və ABŞ prezidenti Donald Trampın prezidentliyi dövründə fəallaşdıqları, Co Baydenin prezidentliyi zamanı isə səssiz qaldıqları iddiaları müəyyən suallar doğurub. Melania Trampın bu şəxslərdən andlı ifadə vermələrini tələb etməsi məsələyə aydınlıq gətirmək niyyəti daşıyır.

Melania Trump demanded that Jeffrey Epstein's victims testify under oath before Congress. At the same time, she appeared on television and officially denied rumors of any connection with Jeffrey Epstein. These statements have sparked widespread public discussion.
The editorial office reports that Melania Trump, wife of US President Donald Trump, emphatically stated that she was never friends with Epstein. She also emphasized that she was not a victim of Epstein and did not introduce him to US President Donald Trump. Melania Trump noted that she met her husband by chance at a party in New York City in 1998.
Melania Trump stated that individuals who lie about her lack moral standards. She declared that she never had any connection with Jeffrey Epstein and his associate Maxwell. The victims were initially met with great sympathy, but claims that they were funded and became active during US President Donald Trump's presidency, yet remained silent during Joe Biden's presidency, have raised certain questions. Melania Trump's demand for these individuals to testify under oath aims to clarify the matter.