Melania Tramp birdən-birə ekrana çıxıb Epşteyn haqqında danışmağa başlayıb - VİDEO
Melania Tramp Cefri Epşteyn qurbanlarının Konqres qarşısında andlı ifadə verməsini tələb edib. Eyni zamanda, o, televiziya qarşısına çıxaraq Cefri Epşteyn ilə hər hansı bir əlaqəsi olduğu barədə yayılan şayiələri rəsmən təkzib edib. Bu açıqlamalar ictimaiyyətdə geniş müzakirələrə səbəb olub.
Redaksiya xəbər verir ki, ABŞ prezidenti Donald Trampın həyat yoldaşı Melania Tramp, Epşteyn ilə heç vaxt dost olmadığını qəti şəkildə bildirib. O, həmçinin özünün Epşteynin qurbanı olmadığını və onunla ABŞ prezidenti Donald Trampı tanış etmədiyini vurğulayıb. Melania Tramp öz ərini 1998-ci ildə Nyu-York şəhərindəki bir məclisdə təsadüfən tanıdığını qeyd edib.
Melania Tramp onun haqqında yalan danışan şəxslərin əxlaqi standartlardan məhrum olduğunu bildirib. O, Cefri Epşteyn və onun ortağı Maksvel ilə heç vaxt əlaqəsi olmadığını açıqlayıb. Qurbanlar əvvəlcə böyük rəğbətlə qarşılanmışdı, lakin onların maliyyələşdirilməsi və ABŞ prezidenti Donald Trampın prezidentliyi dövründə fəallaşdıqları, Co Baydenin prezidentliyi zamanı isə səssiz qaldıqları iddiaları müəyyən suallar doğurub. Melania Trampın bu şəxslərdən andlı ifadə vermələrini tələb etməsi məsələyə aydınlıq gətirmək niyyəti daşıyır.

Мелания Трамп потребовала, чтобы жертвы Джеффри Эпштейна дали показания под присягой перед Конгрессом. В то же время она появилась на телевидении и официально опровергла слухи о какой-либо связи с Джеффри Эпштейном. Эти заявления вызвали широкие дискуссии в обществе.
Редакция сообщает, что супруга президента США Дональда Трампа, Мелания Трамп, категорически заявила, что никогда не была другом Эпштейна. Она также подчеркнула, что сама не является жертвой Эпштейна и не знакомила его с президентом США Дональдом Трампом. Мелания Трамп отметила, что случайно познакомилась со своим мужем на вечеринке в Нью-Йорке в 1998 году.
Мелания Трамп заявила, что люди, которые лгут о ней, лишены моральных принципов. Она заявила, что никогда не имела связи с Джеффри Эпштейном и его сообщницей Максвелл. Жертвы изначально были встречены с большим сочувствием, однако утверждения об их финансировании и активизации во время президентства Дональда Трампа, а также о молчании во время президентства Джо Байдена, вызвали определенные вопросы. Требование Мелании Трамп о даче показаний под присягой этими лицами призвано прояснить ситуацию.