“Yango Azərbaycan” şirkəti ictimaiyyətlə əlaqələrin gücləndirilməsi məqsədilə yeni kadr dəyişikliyi həyata keçirib.
Jurnalist Rüstəm Əzimov şirkətin İctimaiyyətlə əlaqələr üzrə meneceri vəzifəsinə təyin olunub. Bu barədə o, şəxsi “Facebook” səhifəsində paylaşım edib.
Jurnalistika sahəsində 15 ildən artıq təcrübəyə malik Rüstəm Əzimov 2008–2025-ci illərdə 1news.az portalında fəaliyyət göstərib. 2019–2020-ci illərdə isə Report.az informasiya agentliyində redaktor vəzifəsində çalışıb.
Media sahəsindən əlavə, Əzimov “Şahdağ” futbol klubunun mətbuat katibi, 2018–2022-ci illərdə isə “Mini Futbol Liqası” layihəsinin meneceri olub.
O, həmçinin “Futbol üçün Dostluq” adlı beynəlxalq sosial layihədə Azərbaycan nümayəndə heyətinə rəhbərlik edib.

“Yango Azerbaijan” company has implemented new personnel changes with the aim of strengthening public relations.
Journalist Rustam Azimov has been appointed as the company's Public Relations Manager. He shared this information on his personal “Facebook” page.
Rustam Azimov, who has over 15 years of experience in journalism, worked for the 1news.az portal from 2008 to 2025. From 2019 to 2020, he served as an editor at the Report.az news agency.
In addition to the media field, Azimov served as the press secretary for the “Shahdag” football club and was the manager of the “Mini Football League” project from 2018 to 2022.
He also led the Azerbaijani delegation in the international social project called “Football for Friendship.”