“Yango Azərbaycan” şirkəti ictimaiyyətlə əlaqələrin gücləndirilməsi məqsədilə yeni kadr dəyişikliyi həyata keçirib.
Jurnalist Rüstəm Əzimov şirkətin İctimaiyyətlə əlaqələr üzrə meneceri vəzifəsinə təyin olunub. Bu barədə o, şəxsi “Facebook” səhifəsində paylaşım edib.
Jurnalistika sahəsində 15 ildən artıq təcrübəyə malik Rüstəm Əzimov 2008–2025-ci illərdə 1news.az portalında fəaliyyət göstərib. 2019–2020-ci illərdə isə Report.az informasiya agentliyində redaktor vəzifəsində çalışıb.
Media sahəsindən əlavə, Əzimov “Şahdağ” futbol klubunun mətbuat katibi, 2018–2022-ci illərdə isə “Mini Futbol Liqası” layihəsinin meneceri olub.
O, həmçinin “Futbol üçün Dostluq” adlı beynəlxalq sosial layihədə Azərbaycan nümayəndə heyətinə rəhbərlik edib.

Компания «Yango Азербайджан» провела новые кадровые изменения с целью укрепления связей с общественностью.
Журналист Рустам Азимов назначен на должность менеджера по связям с общественностью компании. Об этом он сообщил на своей личной странице в Facebook.
Рустам Азимов, имеющий более чем 15-летний опыт работы в журналистике, работал на портале 1news.az с 2008 по 2025 год. В 2019–2020 годах он занимал должность редактора в информационном агентстве Report.az.
Помимо работы в медиа, Азимов был пресс-секретарем футбольного клуба «Шахдаг», а в 2018–2022 годах — менеджером проекта «Лига мини-футбола».
Он также возглавлял азербайджанскую делегацию в международном социальном проекте «Футбол для дружбы».