Fənərbağçada prezident seçkilərinin nəticələri açıqlanıb
Fənərbağça idman klubunda keçirilən prezident seçkiləri başa çatıb və səsvermənin nəticələri müəyyənləşib. İstanbulda yerləşən Çobani Stadionunda təşkil olunan seçkidə minlərlə azarkeş iştirak edib.
Redaksiya xəbər verir ki, rəsmi olmayan nəticələrə əsasən, Səadəddin Saran səslərin 50,44 faizini (12.331 səs) toplayaraq seçkilərin qalibi olub. Ali Koç isə 49,56 faiz (12.113 səs) nəticə göstərib. İki namizəd arasındakı fərq cəmi 217 səs olub.
Seçkinin başa çatması ilə Fənərbağçada yeni rəhbərliyin formalaşdırılacağı gözlənilir. Qalib gələn namizədin yaxın günlərdə klubun gələcək planlarını və prioritetlərini ictimaiyyətə təqdim edəcəyi bildirilir.

Fenerbahçe Presidential Election Results Announced
The presidential elections held at Fenerbahçe Sports Club have concluded, and the results of the vote have been determined. Thousands of fans participated in the election organized at the Çobani Stadium in Istanbul.
The editorial office reports that, according to unofficial results, Saadettin Saran won the elections by collecting 50.44 percent of the votes (12,331 votes). Ali Koç garnered 49.56 percent (12,113 votes). The difference between the two candidates was only 217 votes.
With the conclusion of the election, a new leadership is expected to be formed at Fenerbahçe. The winning candidate is reported to present the club's future plans and priorities to the public in the coming days.