Binance rəhbəri: Bitcoin gümüş və qızıldan daha dəyərlidir
Gümüşün sənaye sahəsindəki yüksəlişi real olsa da, "Binance" şirkətinin baş direktoru Richard Teng, "Bitcoin"-in artan alıcılıq qabiliyyətinin və gələcək maliyyə infrastrukturundakı rolunun, onu uzunmüddətli dəyər saxlama vasitəsi kimi metallara nisbətən qəti üstünlüyə malik etdiyini bildirib.
Redaksiya məlumat verir ki, "Binance" şirkətinin baş direktoru Richard Teng, sosial media platforması olan "X"dəki paylaşımında, "Bitcoin"-in gələcək maliyyə infrastrukturundakı rolunu vurğulayaraq, onun gümüş və qızıla nisbətən üstünlüklərini qeyd edib. Teng, gümüşün sənaye sahəsindəki yüksəlişini qəbul etsə də, "Bitcoin"-in artan alıcılıq qabiliyyətinin və uzunmüddətli dəyər saxlama vasitəsi kimi rolunun, onu daha üstün etdiyini bildirib. "Bitcoin"-in maliyyə sistemindəki rolu, onun dəyərini qorumaq və artırmaq potensialını gücləndirir.
Teng "Bitcoin"-in maliyyə sistemindəki roluna diqqət çəkərək, onun dəyərini qorumaq və artırmaq potensialını vurğulayıb. O, "Bitcoin"-in gələcək maliyyə infrastrukturunun əsasını təşkil edəcəyini və bu səbəbdən də uzunmüddətli investisiya üçün daha cəlbedici olduğunu qeyd edib. Teng, "Bitcoin"-in, gümüş və qızıl kimi digər aktivlərə nisbətən daha yüksək gəlir gətirəcəyinə inandığını bildirib. "Binance" şirkətinin baş direktoru, "Bitcoin"-in dəyərinin zamanla artacağını və onun maliyyə sistemindəki rolunun daha da güclənəcəyini proqnozlaşdırır.

Глава Binance: Bitcoin ценнее серебра и золота
Хотя рост серебра в промышленности реален, генеральный директор Binance Ричард Тенг заявил, что растущая покупательная способность Bitcoin и его роль в будущей финансовой инфраструктуре дают ему явное преимущество перед металлами в качестве средства сохранения стоимости в долгосрочной перспективе.
Redaksiya сообщает, что генеральный директор Binance Ричард Тенг в своем посте в социальной сети X подчеркнул роль Bitcoin в будущей финансовой инфраструктуре, отметив его преимущества по сравнению с серебром и золотом. Хотя Тенг признал рост серебра в промышленности, он заявил, что растущая покупательная способность Bitcoin и его роль в качестве средства сохранения стоимости в долгосрочной перспективе делают его более предпочтительным. Роль Bitcoin в финансовой системе укрепляет его потенциал для сохранения и увеличения стоимости.
Тенг подчеркнул роль Bitcoin в финансовой системе, отметив его потенциал для сохранения и увеличения стоимости. Он отметил, что Bitcoin станет основой будущей финансовой инфраструктуры и поэтому более привлекателен для долгосрочных инвестиций. Тенг заявил, что верит, что Bitcoin принесет более высокую доходность по сравнению с другими активами, такими как серебро и золото. Генеральный директор Binance прогнозирует, что стоимость Bitcoin будет расти со временем, а его роль в финансовой системе будет еще больше укрепляться.