31 dekabr-4 yanvar qeyri-iş günlərində ölkədəki bankların filial və şöbələri, eləcə də "Azərpoçt" MMC-nin şöbələri və valyuta mübadiləsi məntəqələri fəaliyyət göstərəcəklər.
Redaksiya bu barədə Azərbaycan Mərkəzi Bankına istinadən xəbər verir.
Məlumata görə, bayram günlərində ölkəmizdə səfərdə olan turistlərin və ölkə vətəndaşlarının valyuta mübadiləsi xidmətlərinə davamlı çıxış imkanlarının təmin edilməsi məqsədilə ümumilikdə 15 bankın 166 satış nöqtəsi (o cümlədən, 4 bank üzrə 9 satış nöqtəsi 24 saat rejimində olmaqla), "Azərpoçt"un 68 şöbəsi, valyuta mübadiləsinə lisenziya almış 7 valyuta mübadiləsi məntəqəsi və onların əlavə obyekti (o cümlədən, 2-si 24 saat rejimində olmaqla) müştərilərə xidmət göstərəcək.
Bayram günlərində fəaliyyət göstərəcək bankların filial və şöbələrinin, "Azərpoçt"un satış nöqtələrinin və valyuta mübadiləsi məntəqələrinin iş qrafiki ilə aşağıdakı linklər vasitəsilə tanış olmaq mümkündür:

During the non-working days from December 31 to January 4, bank branches and departments, as well as "Azerpocht" MMC branches and currency exchange points, will be operational in the country.
The editorial office reports this with reference to the Central Bank of Azerbaijan.
According to the information, a total of 166 sales points of 15 banks (including 9 sales points of 4 banks operating 24 hours a day), 68 "Azerpocht" branches, and 7 currency exchange points licensed for currency exchange, along with their additional facilities (including 2 operating 24 hours a day), will serve customers to ensure continuous access to currency exchange services for tourists visiting our country and citizens during the holidays.
You can familiarize yourself with the operating hours of bank branches and departments, "Azerpocht" sales points, and currency exchange points that will be open during the holidays through the following links: