Ağ Ev Trampı Supermen kimi təqdim etdi – FOTO
ABŞ prezidenti Donald Trampın Supermen obrazında təsvir edildiyi paylaşım rəsmi “X” hesabında yayımlanıb. Ağ Ev bu paylaşımı “ümidin simvolu” ifadəsi ilə təqdim edib.
Redaksiya xəbər verir ki, görüntüdə Trampın üst geyimini cıraraq sinəsində “S” hərfini göstərdiyi Supermen obrazı əks olunub. Paylaşımın qısa müddətdə milyonlarla baxış topladığı bildirilib.
Rəqibləri bu gedişi siyasi PR sayaraq tənqid etsə də, Tramp tərəfdarları onu “Amerikanın xilaskarı” kimi təqdim edən bu simvolik paylaşımı alqışlayıblar.

Изображение президента США Дональда Трампа в образе Супермена было опубликовано на официальном аккаунте «X». Белый дом представил эту публикацию с выражением «символ надежды».
Редакция сообщает, что на изображении запечатлен образ Супермена, где Трамп разрывает верхнюю одежду, показывая букву «S» на груди. Сообщается, что публикация за короткое время набрала миллионы просмотров.
Хотя его оппоненты раскритиковали этот шаг, назвав его политическим пиаром, сторонники Трампа приветствовали эту символическую публикацию, представляющую его как «спасителя Америки».