Zipyer servisi ilə istənilən torrent faylı bir toxunuşla yükləyin
İndi film, musiqi, kitab və proqram fayllarını tapmaq və yükləmək daha da asanlaşıb — Zipyer servisi bunun üçün tam rahat imkan yaradır.
Redaksiya xəbər verir ki, bu yeni platforma istifadəçiyə sadəcə axtardığı faylın adını yazaraq mövcud torrentləri dərhal tapmağa imkan verir. Seçim edildikdən sonra fayl ZIP formatında sıxılaraq təqdim olunur, bu da yükləmə müddətini əhəmiyyətli dərəcədə azaldır.
Zipyer servisi istifadəçidən qeydiyyat və əlavə tələblər tələb etmir. İstifadəçilər istənilən torrent faylını limitsiz şəkildə, birbaşa və sürətli şəkildə əldə edə bilirlər. Sadə interfeys, sürətli axtarış və kompressiya funksiyası sayəsində bu alət fayl axtaranlar üçün ideal seçimdir.

Теперь находить и загружать файлы фильмов, музыки, книг и программ стало еще проще — сервис Zipyer предоставляет для этого полностью удобные возможности.
Редакция сообщает, что эта новая платформа позволяет пользователю мгновенно находить существующие торренты, просто введя название искомого файла. После выбора файл предоставляется в сжатом ZIP-формате, что значительно сокращает время загрузки.
Сервис Zipyer не требует от пользователя регистрации и дополнительных условий. Пользователи могут получать любой торрент-файл без ограничений, напрямую и быстро. Благодаря простому интерфейсу, быстрому поиску и функции сжатия этот инструмент является идеальным выбором для тех, кто ищет файлы.