Yelo Bank qadın sahibkarların biznes fəaliyyətini dəstəkləmək və onların maliyyə resurslarına çıxışını asanlaşdırmaq üçün yeni mikro kredit məhsulunu təqdim edir. Bu təşəbbüs qadınların iqtisadi fəallığının artırılmasına, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafına və ölkə iqtisadiyyatında onların rolunun güclənməsinə xidmət edir.
Yeni məhsul çərçivəsində qadın sahibkarlar bizneslərini genişləndirmək, yeni layihələrə sərmayə qoymaq və gündəlik fəaliyyətlərini maliyyələşdirmək üçün daha əlverişli şərtlərdən yararlana biləcəklər:
• Kredit məbləği: 500 – 100 000 AZN
• Müddət: 3 – 48 ay
• İllik faiz dərəcəsi: minimum 8%
• Güzəşt müddəti: 12 ayadək
Bu gün Azərbaycanda artıq 338 mindən çox qadın sahibkar fəaliyyət göstərir və onların sayı hər il artır. Təkcə son bir ildə qadın sahibkarların sayı 21 mindən çox artıb – bu isə qadınların biznesdə daha fəal rol oynadığını və yeni uğur hekayələri yazdığını göstərir.
Qadınların sahibkarlıq fəaliyyətinə dəstək göstərmək yalnız iqtisadi deyil, həm də sosial baxımdan mühüm əhəmiyyət daşıyır. Çünki hər yeni qadın sahibkar – həm yeni ideya, həm də yeni inkişaf fürsəti deməkdir. Yelo Bank da bu fürsətlərin reallaşması üçün qadın sahibkarların yanınızdadır. Daha ətraflı: https://bit.ly/4LqL1N.
Bank xidmətləri, eləcə də mikro kredit haqqında ətraflı məlumat almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank поддерживает женщин-предпринимателей: новый продукт микрокредитования
Yelo Bank представляет новый продукт микрокредитования для поддержки бизнес-деятельности женщин-предпринимателей и облегчения их доступа к финансовым ресурсам. Эта инициатива направлена на повышение экономической активности женщин, развитие малого и среднего предпринимательства и усиление их роли в экономике страны.
В рамках нового продукта женщины-предприниматели смогут воспользоваться более выгодными условиями для расширения своего бизнеса, инвестирования в новые проекты и финансирования своей повседневной деятельности:
• Сумма кредита: 500 – 100 000 AZN
• Срок: 3 – 48 месяцев
• Годовая процентная ставка: минимум 8%
• Льготный период: до 12 месяцев
Сегодня в Азербайджане уже более 338 тысяч женщин-предпринимателей, и их число ежегодно растет. Только за последний год число женщин-предпринимателей увеличилось более чем на 21 тысячу – это свидетельствует о том, что женщины играют более активную роль в бизнесе и создают новые истории успеха.
Поддержка предпринимательской деятельности женщин имеет важное значение не только с экономической, но и с социальной точки зрения. Потому что каждая новая женщина-предприниматель – это и новая идея, и новая возможность для развития. Yelo Bank также рядом с женщинами-предпринимателями для реализации этих возможностей. Подробнее: https://bit.ly/4LqL1N.
Хотите получить подробную информацию о банковских услугах, а также о микрокредитах? Тогда позвоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в Facebook, Instagram, Whatsapp и yelo.az.