Yelo Bank-dan KOB-lara faizsiz dəstək!
Fərdi prinsiplərə sahib kiçik və orta sahibkarların inkişafını dəstəkləmək üçün Yelo Bank yeni - faizsiz KOB kredit məhsulunu təqdim edir! Adından da göründüyü kimi, bu kredit məhsulunda faiz hesablanmır. Kreditdən istifadəyə görə aylıq əsasda və qalıq məbləğə uyğun olaraq komissiya haqqı tətbiq olunur.
Bu məhsulun yaradılmasında əsas məqsəd, ənənəvi faizli kredit məhsullarından yararlana bilməyən sahibkarlara da maliyyə dəstəyi göstərmək və onların biznes ehtiyaclarını qarşılamaqdır. Yeni məhsul sayəsində bu kateqoriyaya aid müştərilər bizneslərini inkişaf etdirmək üçün daha uyğun şərtlərlə maliyyələşmə imkanı əldə edəcəklər.
Faizsiz KOB krediti avadanlıq yenilənməsindən xidmət sahələrinin genişləndirilməsinə qədər müxtəlif məqsədlər üçün istifadə oluna bilər. Sadə müraciət prosesi və çevik şərtlər isə bu imkanı daha da əlçatan edir.
Məhsulun əlavə üstünlükləri:
• 30 000 AZN-dən başlayan kredit vəsaiti
• 24 ayadək güzəşt müddəti
• 60 ayadək ödəmə imkanı
• Məbləğ və müddət üzrə çevik seçim
• Tam onlayn sifariş imkanı
Biznesinizin böyüməsi üçün maliyyə yükünü minimuma endiririk. Elə indi Yelo Bank-a müraciət edin və faizsiz dəstək fürsətindən yararlanın. Onlayn sifariş üçün: https://bit.ly/47GgneE.
Bank xidmətləri, o cümlədən faizsiz kredit ilə bağlı ətraflı məlumat almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Для поддержки развития малых и средних предпринимателей, придерживающихся индивидуальных принципов, Yelo Bank представляет новый – беспроцентный кредитный продукт для МСП! Как видно из названия, по этому кредитному продукту проценты не начисляются. За пользование кредитом ежемесячно взимается комиссия, соответствующая остаточной сумме.
Основная цель создания этого продукта – оказание финансовой поддержки предпринимателям, которые не могут воспользоваться традиционными процентными кредитными продуктами, и удовлетворение их бизнес-потребностей. Благодаря новому продукту клиенты этой категории получат возможность финансирования на более выгодных условиях для развития своего бизнеса.
Беспроцентный кредит для МСП может быть использован для различных целей, от обновления оборудования до расширения сферы услуг. Простой процесс подачи заявки и гибкие условия делают эту возможность еще более доступной.
Дополнительные преимущества продукта:
• Кредитные средства от 30 000 AZN
• Льготный период до 24 месяцев
• Возможность оплаты до 60 месяцев
• Гибкий выбор суммы и срока
• Возможность полного онлайн-заказа
Мы минимизируем финансовую нагрузку для роста вашего бизнеса. Обратитесь в Yelo Bank прямо сейчас и воспользуйтесь возможностью беспроцентной поддержки. Для онлайн-заказа: https://bit.ly/47GgneE.
Хотите получить подробную информацию о банковских услугах, включая беспроцентный кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в Facebook, Instagram, Whatsapp и yelo.az.