Yelo Bank-dan KOB-lara faizsiz dəstək!
Fərdi prinsiplərə sahib kiçik və orta sahibkarların inkişafını dəstəkləmək üçün Yelo Bank yeni - faizsiz KOB kredit məhsulunu təqdim edir! Adından da göründüyü kimi, bu kredit məhsulunda faiz hesablanmır. Kreditdən istifadəyə görə aylıq əsasda və qalıq məbləğə uyğun olaraq komissiya haqqı tətbiq olunur.
Bu məhsulun yaradılmasında əsas məqsəd, ənənəvi faizli kredit məhsullarından yararlana bilməyən sahibkarlara da maliyyə dəstəyi göstərmək və onların biznes ehtiyaclarını qarşılamaqdır. Yeni məhsul sayəsində bu kateqoriyaya aid müştərilər bizneslərini inkişaf etdirmək üçün daha uyğun şərtlərlə maliyyələşmə imkanı əldə edəcəklər.
Faizsiz KOB krediti avadanlıq yenilənməsindən xidmət sahələrinin genişləndirilməsinə qədər müxtəlif məqsədlər üçün istifadə oluna bilər. Sadə müraciət prosesi və çevik şərtlər isə bu imkanı daha da əlçatan edir.
Məhsulun əlavə üstünlükləri:
• 30 000 AZN-dən başlayan kredit vəsaiti
• 24 ayadək güzəşt müddəti
• 60 ayadək ödəmə imkanı
• Məbləğ və müddət üzrə çevik seçim
• Tam onlayn sifariş imkanı
Biznesinizin böyüməsi üçün maliyyə yükünü minimuma endiririk. Elə indi Yelo Bank-a müraciət edin və faizsiz dəstək fürsətindən yararlanın. Onlayn sifariş üçün: https://bit.ly/47GgneE.
Bank xidmətləri, o cümlədən faizsiz kredit ilə bağlı ətraflı məlumat almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

To support the development of small and medium-sized entrepreneurs with individual principles, Yelo Bank introduces a new – interest-free SME loan product! As the name suggests, no interest is calculated on this loan product. A commission fee is applied on a monthly basis and according to the remaining balance for the use of the loan.
The main purpose of creating this product is to provide financial support to entrepreneurs who cannot benefit from traditional interest-bearing loan products and to meet their business needs. Thanks to the new product, customers in this category will gain access to financing opportunities under more favorable conditions to develop their businesses.
The interest-free SME loan can be used for various purposes, from equipment renewal to the expansion of service areas. A simple application process and flexible terms make this opportunity even more accessible.
Additional advantages of the product:
• Loan funds starting from 30,000 AZN
• Grace period up to 24 months
• Repayment option up to 60 months
• Flexible choice for amount and term
• Full online application option
We minimize the financial burden for your business growth. Apply to Yelo Bank right now and take advantage of the interest-free support opportunity. For online application: https://bit.ly/47GgneE.
Do you want to get detailed information about banking services, including interest-free credit? Then call 981 or visit our Facebook, Instagram, Whatsapp, and yelo.az accounts.