Yelo Bank, qadın sahibkarlara dəstək və onların şəbəkələşmə imkanlarını genişləndirmək missiyası çərçivəsində növbəti netvörkinq görüşünü keçirib. Azərbaycanda Qadın Sahibkarlığının İnkişafı Assosiasiyası (AQSİA) ilə birgə təşkil olunan "Tea Talk" formatlı görüşün bu dəfəki qonaqları səhiyyə sektorunda fəaliyyət göstərən uğurlu xanım sahibkarlar olub.
Tədbirin əsas məqsədi xanım sahibkarlar arasında peşəkar əlaqələri gücləndirmək və müxtəlif biznes sahələrindəki təcrübələri bölüşməkdir. Görüşün xüsusi qonağı olan TƏBİB-in Korporativ əməkdaşlıq şöbəsinin rəhbəri Nigar Rüstəmli öz karyera yolu, qarşılaşdığı çətinliklər və qazandığı maraqlı təcrübələr haqqında danışıb. Səmimi söhbət mühitində keçən görüş iştirakçılar üçün həm motivasiya, həm də yeni işgüzar perspektivlər baxımından faydalı olub.
Bu cür görüşlər xanım sahibkarların bir-birindən öyrənməsi və ortaq ideyalar ətrafında birləşməsi üçün yaradılan dəyərli bir platformadır. Yelo Bank qadın sahibkarların inkişafına və onların cəmiyyətdəki rolunun güclənməsinə yönəlmiş təşəbbüsləri hər zaman dəstəkləməyə davam edəcək.
Bankdan tecili kredit istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

В Yelo Bank прошла встреча нетворкинга для женщин-предпринимателей в сфере здравоохранения
Yelo Bank провел очередную встречу нетворкинга в рамках своей миссии по поддержке женщин-предпринимателей и расширению их возможностей для налаживания связей. Гостями встречи в формате "Tea Talk", организованной совместно с Ассоциацией развития женского предпринимательства в Азербайджане (AQSIA), на этот раз стали успешные женщины-предприниматели, работающие в сфере здравоохранения.
Основная цель мероприятия – укрепление профессиональных связей между женщинами-предпринимателями и обмен опытом в различных сферах бизнеса. Особый гость встречи, руководитель отдела корпоративного сотрудничества TƏBİB Нигяр Рустамли, рассказала о своем карьерном пути, трудностях, с которыми она столкнулась, и интересном опыте, который она приобрела. Встреча, прошедшая в теплой атмосфере беседы, оказалась полезной для участников как с точки зрения мотивации, так и новых деловых перспектив.
Подобные встречи – это ценная платформа, созданная для того, чтобы женщины-предприниматели могли учиться друг у друга и объединяться вокруг общих идей. Yelo Bank будет и впредь поддерживать инициативы, направленные на развитие женщин-предпринимателей и укрепление их роли в обществе.
Вам нужен срочный кредит от банка? Тогда позвоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в Facebook, Instagram, Whatsapp и yelo.az.