Yelo Bank qadın sahibkarların inkişafına və bilik mübadiləsinə xüsusi önəm verir, bu məqsədlə müxtəlif təşəbbüslərə dəstək göstərir. Bu dəfə Bank, Azərbaycanda Qadın Sahibkarlığının İnkişafı Assosiasiyasının (AQSİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “Tea Talk” görüşünə evsahibliyi etdi. Təhsil sahəsində fəaliyyət göstərən qadın sahibkarların bir araya gəldiyi tədbir səmimi mühitdə təcrübə paylaşımı və peşəkar əlaqələrin qurulması üçün dəyərli imkan yaratdı.
Görüşün əvvəlində Yelo Bank qadın sahibkarlara özəl kredit məhsulu və digər bank xidmətləri barədə qısa məlumat təqdim etdi. Tədbirdə təlimçi Saday Əlverdiyev uzunillik təcrübəsinə əsaslanaraq təhsil sahəsində biznes idarəçiliyinin incəliklərini, real nümunələri və effektiv idarəetmə yanaşmalarını iştirakçılarla bölüşdü.
Müzakirələr zamanı təhsil sektorunda mövcud çağırışlar, inkişaf imkanları və əməkdaşlıq perspektivləri dəyərləndirildi. İştirakçılar qarşılıqlı fikir mübadiləsi apararaq həm yeni ideyalarla tanış oldular, həm də təcrübələrini paylaşdılar.
Yelo Bank üçün bu görüşlər qadın sahibkarların dəstəklənməsi və yeni əlaqələrin qurulması baxımından önəmlidir. Bank yaxın zamanda onların biznes fəaliyyətini gücləndirmək üçün xüsusi güzəştli şərtlərlə mikro kredit təqdim edib. Bu məhsul qadın sahibkarlara daha rahat maliyyə dəstəyi almaq imkanı yaradır. Kredit haqqında ətraflı məlumat: https://bit.ly/4LqL1N.
Kicik biznes krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank attaches special importance to the development and knowledge exchange of women entrepreneurs, supporting various initiatives for this purpose. This time, the Bank hosted another "Tea Talk" meeting organized by the Association for the Development of Women Entrepreneurship in Azerbaijan (AQSIA). The event, which brought together women entrepreneurs active in the education sector, created a valuable opportunity for experience sharing and building professional connections in a sincere environment.
At the beginning of the meeting, Yelo Bank provided brief information to women entrepreneurs about its exclusive credit product and other banking services. Trainer Saday Alverdiyev shared the intricacies of business management in the education sector, real-life examples, and effective management approaches with the participants, based on his extensive experience.
During the discussions, existing challenges, development opportunities, and cooperation prospects in the education sector were evaluated. Participants engaged in mutual exchange of ideas, becoming acquainted with new concepts and sharing their experiences.
For Yelo Bank, these meetings are important for supporting women entrepreneurs and establishing new connections. The Bank recently introduced a microcredit with special preferential terms to strengthen their business activities. This product provides women entrepreneurs with the opportunity to receive more convenient financial support. For detailed information about the credit: https://bit.ly/4LqL1N.
Interested in a small business loan? Then call 981 or visit our Facebook, Instagram, Whatsapp, and yelo.az accounts.