Yelo App ilə təhsil ödənişləri indi daha rahat!
Yeni tədris ilinə hazırsınız? Valideynlərin və tələbələrin işini asanlaşdırmaq üçün Yelo App-də anında təhsil ödənişi funksiyası mövcuddur. Artıq övladınızın təhsil haqqını ödəmək üçün növbələrə, əlavə zənglərə və ya ofisə getməyə ehtiyac yoxdur – bir neçə kliklə, birbaşa telefondan ödənişinizi tamamlayırsınız.
Sadəcə Yelo App-də “Ödəniş” menyusuna daxil olun, “Təhsil və sınaq” bölməsini seçin və tələb olunan məlumatları (Tələbə ID, valideynin FIN kodu və s.) daxil edin. Vaxtınıza qənaət edin, enerjinizi övladınızın uğuruna yönəldin.
Ödəniş edə biləcəyiniz təhsil müəssisələri: ADA University, ADA məktəbi, Avropa Azərbaycan məktəbi, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi liseyi, Hədəf liseyi, Milli Aviasiya Akademiyası, Onlayn sınaq imtahan mərkəzi, 21-ci əsr tədris mərkəzi. Digər təhsil müəssisələri, həmçinin ölkəxarici universitetlərin ödənişlərini həyata keçirmək üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Yelo App ilə yalnız təhsil deyil, kommunal, mobil, parkinq, mənzil, domafon, dövlət ödənişləri, çatdırılma və digər vacib ödənişləri bir neçə toxunuşla dərhal icra edə bilərsiniz! Yelo App-i yükləmək üçün: http://bit.ly/ylmbltb.
Bank xidmətləri, o cümlədən biznes kreditleri haqda əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Are you ready for the new academic year? To simplify the lives of parents and students, Yelo App offers an instant education payment function. There's no longer a need to queue, make extra calls, or visit an office to pay your child's tuition fees – complete your payment in a few clicks, directly from your phone.
Simply enter the “Payment” menu in Yelo App, select the “Education and test” section, and enter the required information (Student ID, parent's FIN code, etc.). Save your time, and direct your energy towards your child's success.
Educational institutions where you can make payments: ADA University, ADA School, European Azerbaijan School, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi Lyceum, Hadaf Lyceum, National Aviation Academy, Online Test Examination Center, 21st Century Training Center. For other educational institutions, as well as to make payments for universities abroad, you can visit any Yelo Bank branch.
With Yelo App, you can instantly make not only education payments but also utility, mobile, parking, housing, intercom, state payments, delivery, and other important payments with just a few taps! To download Yelo App: http://bit.ly/ylmbltb.
Do you have additional questions about banking services, including business loans? Then call 981 or visit our Facebook, Instagram, Whatsapp, and yelo.az accounts.