Yelo App ilə təhsil ödənişləri indi daha rahat!
Yeni tədris ilinə hazırsınız? Valideynlərin və tələbələrin işini asanlaşdırmaq üçün Yelo App-də anında təhsil ödənişi funksiyası mövcuddur. Artıq övladınızın təhsil haqqını ödəmək üçün növbələrə, əlavə zənglərə və ya ofisə getməyə ehtiyac yoxdur – bir neçə kliklə, birbaşa telefondan ödənişinizi tamamlayırsınız.
Sadəcə Yelo App-də “Ödəniş” menyusuna daxil olun, “Təhsil və sınaq” bölməsini seçin və tələb olunan məlumatları (Tələbə ID, valideynin FIN kodu və s.) daxil edin. Vaxtınıza qənaət edin, enerjinizi övladınızın uğuruna yönəldin.
Ödəniş edə biləcəyiniz təhsil müəssisələri: ADA University, ADA məktəbi, Avropa Azərbaycan məktəbi, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi liseyi, Hədəf liseyi, Milli Aviasiya Akademiyası, Onlayn sınaq imtahan mərkəzi, 21-ci əsr tədris mərkəzi. Digər təhsil müəssisələri, həmçinin ölkəxarici universitetlərin ödənişlərini həyata keçirmək üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Yelo App ilə yalnız təhsil deyil, kommunal, mobil, parkinq, mənzil, domafon, dövlət ödənişləri, çatdırılma və digər vacib ödənişləri bir neçə toxunuşla dərhal icra edə bilərsiniz! Yelo App-i yükləmək üçün: http://bit.ly/ylmbltb.
Bank xidmətləri, o cümlədən biznes kreditleri haqda əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Оплата обучения с Yelo App теперь еще удобнее!
Готовы к новому учебному году? Для облегчения работы родителей и студентов в Yelo App доступна функция мгновенной оплаты обучения. Теперь нет необходимости стоять в очередях, совершать дополнительные звонки или посещать офис, чтобы оплатить обучение вашего ребенка – вы завершаете платеж в несколько кликов, прямо с телефона.
Просто войдите в меню «Оплата» в Yelo App, выберите раздел «Образование и тестирование» и введите необходимую информацию (ID студента, FIN-код родителя и т.д.). Экономьте свое время, направьте свою энергию на успех вашего ребенка.
Учебные заведения, в которых вы можете произвести оплату: ADA University, Школа ADA, Европейская Азербайджанская Школа, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Лицей Каспи, Лицей Хядяф, Национальная Академия Авиации, Центр онлайн-тестирования, Учебный центр 21-го века. Для оплаты обучения в других учебных заведениях, а также в зарубежных университетах, вы можете обратиться в любой филиал Yelo Bank.
С Yelo App вы можете мгновенно совершать не только образовательные, но и коммунальные, мобильные, парковочные, жилищные, домофонные, государственные платежи, оплату доставки и другие важные платежи в несколько касаний! Чтобы скачать Yelo App: http://bit.ly/ylmbltb.
Есть дополнительные вопросы о банковских услугах, включая бизнес-кредиты? Тогда звоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в Facebook, Instagram, Whatsapp и yelo.az.