“YAŞAT”ın təşkilatçılığı ilə növbəti layihə – FOTOLAR
Belə ki, yeni tədris ilinin başlanması ilə əlaqədar şəhidlərimizin 1-11-ci siniflərdə təhsil alan məktəbli övladlarına illik dərs ləvazimatlarından ibarət hədiyyə qutuları çatdırılıb.
Respublikanın bütün ərazisi üzrə 900-dən çox şəhidin 1500-dək övladı üçün qutu hazırlanıb və aidiyyəti üzrə çatdırılıb. Ümumilikdə məktəblilərin 800 nəfərə qədəri oğlan, 700 nəfərə qədəri isə qızdır.
Layihənin sponsorları bp, “NEQSOL Holding”, “Bakcell”, “Norm” ASC, “AzInTelecom” və Nar, dəstəkçilər isə Abşeron Logistika Mərkəzi, "Azərsun Holdinq"dir.
Uşaqlarımızın təhsil yolunu işıqlandırmaq və gələcəyə olan inamlarını möhkəmləndirmək bizim üçün sevinc və qürur mənbəyidir.

The "School Supplies" project has been implemented for the fifth time under the organization of the "YAŞAT" Fund.
Thus, in connection with the start of the new academic year, gift boxes consisting of annual school supplies were delivered to the school-aged children of our martyrs studying in grades 1-11.
Boxes were prepared for up to 1500 children of more than 900 martyrs across the entire territory of the Republic and delivered accordingly. In total, approximately 800 of the schoolchildren are boys and approximately 700 are girls.
The project's sponsors are bp, “NEQSOL Holding”, “Bakcell”, “Norm” OJSC, “AzInTelecom” and Nar, while the supporters are Absheron Logistics Center, "Azersun Holding".
It is a source of joy and pride for us to illuminate the educational path of our children and strengthen their faith in the future.