Vilayət Eyvazov Gəncədə sıra vətəndaş qəbulu və sıra baxışı keçirəcək
Daxili işlər naziri general-polkovnik Vilayət Eyvazov 2025-ci il dekabrın 1-də Gəncə şəhərində növbəti vətəndaş qəbulu və polis orqanları, o cümlədən daxili qoşunlarda xidmət etmək arzusunda olan gənclərin sıra baxışını keçirəcək.
Gəncə Şəhər Baş Polis İdarəsinin inzibati binasında baş tutacaq qəbulda Gəncə, Goranboy, Naftalan, Göygöl, Samux, Kəlbəcər, Xocalı şəhər və rayonlarının sakinləri iştirak edə bilərlər.
Qəbula yazılmaq istəyən vətəndaşlar Nazirliyin səlahiyyətlərinə aid məsələlərlə bağlı 30.11.2025-ci il tarixinədək yaşadıqları ərazinin polis orqanına, habelə DİN-in mia.gov.az internet saytı vasitəsilə və sosial şəbəkələrdəki səhifələrinə müraciət edə bilərlər.
Polis orqanları və daxili qoşunlarda xidmət etmək arzusunda olan namizədlərin sıra baxışı isə vətəndaş qəbulundan öncə, yəni dekabrın 1-də 08:00-da Gəncə Olimpiya İdman Kompleksində keçiriləcək.

Minister of Internal Affairs, Colonel-General Vilayət Eyvazov, will hold his next public reception and a recruitment review for young people wishing to serve in police bodies, including internal troops, in Ganja city on December 1, 2025.
Residents of Ganja, Goranboy, Naftalan, Göygöl, Samux, Kəlbəcər, and Khojaly cities and districts can participate in the reception, which will take place in the administrative building of the Ganja City Main Police Department.
Citizens wishing to register for the reception can apply to the police body of their residential area, as well as through the Ministry of Internal Affairs' website mia.gov.az and its social media pages, regarding issues within the Ministry's competence, until November 30, 2025.
The recruitment review for candidates wishing to serve in police bodies and internal troops will be held before the public reception, specifically on December 1 at 08:00, at the Ganja Olympic Sports Complex.
It should be noted that an identity card is required from those attending the reception and the recruitment review.