Səyahətə hazırlaşanlar üçün Yelo App-də rahat həllər!
Bayram günləri yaxınlaşır və hər kəs yeni səyahət planları qurur. Bu planların ən vacib hissələrindən biri isə hazırlıqlı və sığortalı olmaqdır. Yelo Bank müştərilərinə səyahətlərini daha təhlükəsiz və rahat təşkil etmək üçün tam onlayn səyahət sığortası təqdim edir.
Bunun üçün sadəcə Yelo App-in “Əlavələr” menyusuna daxil olub “Sığorta” bölməsində lazımi məlumatları doldurmaq kifayətdir. Sığorta sənədi elektron formada tətbiqdə saxlanır və hər zaman əlçatan olur. Beləliklə səyahət sığortası üçün heç yerə getməyə ehtiyac qalmır.
Tətbiqin imkanları bununla bitmir. Yelo App-də səfirlik arayışını da sifariş etmək mümkündür. Arayış bir iş günü ərzində kuryer vasitəsilə birbaşa ünvana çatdırılır.
Qeyd edək ki, yenilənmiş Yelo App istifadəyə hazırdır. Tətbiqdə yenilənmiş bir çox üstünlüklərlə bank əməliyyatları daha sürətli və rahat icra olunur. Ödənişlər, köçürmələr etmək və bir çox xidmətləri tam onlayn almaq üçün Yelo App yüklə: https://ylb.az/seyahet_sigortasi.
Tecili kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Convenient Solutions on Yelo App for Those Preparing for Travel!
Holiday days are approaching, and everyone is making new travel plans. One of the most important parts of these plans is to be prepared and insured. Yelo Bank offers its customers full online travel insurance to organize their trips more safely and conveniently.
To do this, simply go to the “Add-ons” menu in the Yelo App and fill in the necessary information in the “Insurance” section. The insurance document is stored electronically in the app and is always accessible. Thus, there is no need to go anywhere for travel insurance.
The app's capabilities don't end there. It is also possible to order an embassy certificate through the Yelo App. The certificate is delivered directly to your address via courier within one business day.
Please note that the updated Yelo App is ready for use. With many updated advantages in the app, banking operations are performed faster and more conveniently. Download the Yelo App to make payments, transfers, and get many services entirely online: https://ylb.az/seyahet_sigortasi.
Do you want to get an urgent loan? Then call 981 or visit our Facebook, Instagram, Whatsapp, and yelo.az accounts.