Çempionlar Liqasında istənilən nəticə ola bilər.
Bu sözləri "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsində Bakıda Danimarkanın "Kopenhagen" komandasına 2:0 hesabı ilə qalib gəldikləri oyundan sonra mətbuat konfransında deyib.
O, qələbəni belə şərh edib: "Tam olaraq turnirə bu cür başlayacağımızı gözləmirdim. Buna səbəb Çempionlar Liqasının ağırlığı idi. Lakin futbolçularıma inanırdım. Onların çox yaxşı potensialı var. Gələcək matçlarda da yaxşı nəticə qazanmaq istəyirik. Çempionlar Liqasının dadını çıxarmaq istəyirik".
Qeyd edək ki, "Qarabağ" Çempionlar Liqasında növbəti oyununu oktyabrın 22-də İspaniyada "Atletik"ə qarşı keçirəcək.

В Лиге чемпионов может быть любой результат.
Эти слова главный тренер "Карабаха" Гурбан Гурбанов сказал на пресс-конференции после победы со счетом 2:0 над датской командой "Копенгаген" в Баку в основном раунде Лиги чемпионов УЕФА.
Он прокомментировал победу так: "Я не ожидал, что мы начнем турнир именно так. Причиной тому была тяжесть Лиги чемпионов. Однако я верил в своих футболистов. У них очень хороший потенциал. Мы хотим добиться хороших результатов и в будущих матчах. Мы хотим насладиться Лигой чемпионов".
Отметим, что следующий матч "Карабах" в Лиге чемпионов проведет 22 октября в Испании против "Атлетика".