Çempionlar Liqasında istənilən nəticə ola bilər.
Bu sözləri "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsində Bakıda Danimarkanın "Kopenhagen" komandasına 2:0 hesabı ilə qalib gəldikləri oyundan sonra mətbuat konfransında deyib.
O, qələbəni belə şərh edib: "Tam olaraq turnirə bu cür başlayacağımızı gözləmirdim. Buna səbəb Çempionlar Liqasının ağırlığı idi. Lakin futbolçularıma inanırdım. Onların çox yaxşı potensialı var. Gələcək matçlarda da yaxşı nəticə qazanmaq istəyirik. Çempionlar Liqasının dadını çıxarmaq istəyirik".
Qeyd edək ki, "Qarabağ" Çempionlar Liqasında növbəti oyununu oktyabrın 22-də İspaniyada "Atletik"ə qarşı keçirəcək.

Qurban Qurbanov: We want to savor the Champions League
These words were spoken by "Qarabağ" head coach Qurban Qurbanov at a press conference after his team's 2-0 victory over Denmark's "Kopenhagen" in Baku during the main stage of the UEFA Champions League.
He commented on the victory as follows: "I didn't fully expect us to start the tournament this way. The reason for this was the pressure of the Champions League. But I believed in my players. They have very good potential. We want to achieve good results in future matches as well. We want to savor the Champions League."
It should be noted that "Qarabağ" will play its next Champions League match on October 22 in Spain against "Atletik".