Yelo Bank gənclərin peşəkar inkişafına dəstək məqsədilə həyata keçirdiyi Yelo School layihəsinin növbəti epizoduna start verir. Daha öncə pərakəndə bankçılıq sahəsinə həsr olunmuş və 3 ay davam edən təlim-təcrübə proqramı nəticəsində 8 uğurlu iştirakçı Yelo Bank-da işə qəbul olunub. Layihənin yeni mərhələsi isə mikro kredit sahəsinə fokuslanır.
Bu layihə çərçivəsində ali, orta və peşə təhsilli namizədlər üçün 3 aylıq təlim və təcrübə proqramı təşkil olunacaq. İştirakçılar mikro biznes müştəriləri üzrə ixtisaslaşacaq, real iş mühitində praktiki bacarıqlar qazanacaq və bankçılığın bu sahəsini dərindən öyrənəcəklər.
Layihənin sonunda fərqlənən iştirakçıları Yelo Bank-da karyera imkanı gözləyir. Qeydiyyat üçün link: http://bit.ly/ylschlmcr, son müraciət tarixi isə: 31 avqust 2025.
Yelo Bank gənclərin inkişafına dəstək verməyə, bankçılıq sahəsində yeni istedadları kəşf etməyə davam edəcək. Bankın daha çox layihələrindən xəbərdar olmaq üçün sosial şəbəkələrdə Yelo Team səhifəsini izləyə bilərsiniz.
Bank xidmətləri haqda əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank запускает очередной эпизод проекта Yelo School, реализуемого с целью поддержки профессионального развития молодежи. Ранее, в результате трехмесячной программы обучения и стажировки, посвященной розничному банкингу, 8 успешных участников были приняты на работу в Yelo Bank. Новый этап проекта фокусируется на сфере микрокредитования.
В рамках этого проекта будет организована трехмесячная программа обучения и стажировки для кандидатов с высшим, средним и профессиональным образованием. Участники будут специализироваться на работе с клиентами микробизнеса, приобретут практические навыки в реальной рабочей среде и глубоко изучат эту область банковского дела.
В конце проекта отличившихся участников ждет возможность построить карьеру в Yelo Bank. Ссылка для регистрации: http://bit.ly/ylschlmcr, крайний срок подачи заявок: 31 августа 2025 года.
Yelo Bank продолжит поддерживать развитие молодежи и открывать новые таланты в банковской сфере. Чтобы быть в курсе других проектов банка, вы можете следить за страницей Yelo Team в социальных сетях.
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах? Тогда звоните по номеру 981 или посетите наши аккаунты в Facebook, Instagram, Whatsapp и yelo.az.