Yelo Bank gənclərin peşəkar inkişafına dəstək məqsədilə həyata keçirdiyi Yelo School layihəsinin növbəti epizoduna start verir. Daha öncə pərakəndə bankçılıq sahəsinə həsr olunmuş və 3 ay davam edən təlim-təcrübə proqramı nəticəsində 8 uğurlu iştirakçı Yelo Bank-da işə qəbul olunub. Layihənin yeni mərhələsi isə mikro kredit sahəsinə fokuslanır.
Bu layihə çərçivəsində ali, orta və peşə təhsilli namizədlər üçün 3 aylıq təlim və təcrübə proqramı təşkil olunacaq. İştirakçılar mikro biznes müştəriləri üzrə ixtisaslaşacaq, real iş mühitində praktiki bacarıqlar qazanacaq və bankçılığın bu sahəsini dərindən öyrənəcəklər.
Layihənin sonunda fərqlənən iştirakçıları Yelo Bank-da karyera imkanı gözləyir. Qeydiyyat üçün link: http://bit.ly/ylschlmcr, son müraciət tarixi isə: 31 avqust 2025.
Yelo Bank gənclərin inkişafına dəstək verməyə, bankçılıq sahəsində yeni istedadları kəşf etməyə davam edəcək. Bankın daha çox layihələrindən xəbərdar olmaq üçün sosial şəbəkələrdə Yelo Team səhifəsini izləyə bilərsiniz.
Bank xidmətləri haqda əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank is launching the next episode of its Yelo School project, which aims to support the professional development of young people. Previously, a 3-month training and internship program dedicated to retail banking resulted in 8 successful participants being employed at Yelo Bank. The new phase of the project focuses on the microcredit sector.
Within the framework of this project, a 3-month training and internship program will be organized for candidates with higher, secondary, and vocational education. Participants will specialize in micro-business clients, gain practical skills in a real work environment, and thoroughly learn this area of banking.
At the end of the project, outstanding participants will have career opportunities at Yelo Bank. Registration link: http://bit.ly/ylschlmcr, and the application deadline is: August 31, 2025.
Yelo Bank will continue to support the development of young people and discover new talents in the banking sector. To stay informed about more of the bank's projects, you can follow the Yelo Team page on social networks.
Do you have additional questions about banking services? Then call 981 or visit our Facebook, Instagram, Whatsapp, and yelo.az accounts.