Milli Məclisin deputatı Könül Nurullayeva qərargahına daxil olan müraciətlərə əsasən növbəti vətəndaş qəbulunu keçirib. Millət vəkili qəbul zamanı vətəndaşlarla görüşərək, onların qaldırdığı müraciətlər ətrafında qarşı tərəflə geniş fikir mübadiləsi aparıb.
Deputat Könül Nurullayeva Nizami rayon sakinləri ilə səyyar görüşlərini də müntəzəm olaraq davam etdirir. Belə ki, millət vəkili K.Nurullayeva Nizami rayonu, Qara Qarayev prospekti 62, 66, Məmməd Səid Ordubadi küçəsi 14, Nəsimi küçəsi 25, Məmmədəli Şərifli küçəsi 88 ünvanlarında yaşayan seçicilərinə baş çəkərək, onların rastlaşdıqları gündəlik problemlər ilə yerindəcə tanış olub. Vətəndaşlarla görüş zamanı qəbul iştirakçılarını narahat edən problemlər səsləndirilmişdir. Verilən məlumata görə, seçicilərin görüş ərzində deputat Könül Nurullayevaya çatdırdığı bütün müraciətlər səlahiyyətləri daxilində qeydiyyata götürülmüşdür və ən yaxın zamanda aidiyyəti üzrə müvafiq qurumlara ünvanlanacaqdır.
Eyni zamanda qeyd edək ki, vətəndaşlar tərəfindən daxil olan müraciətlər əsasında, Qara Qarayev pr. 62 və 66 ünvanlarında qurumuş ağaçlara aidiyyəti dövlət qurumlarının dəstəyi nəticəsində aqrotexniki qulluq göstərilməsi prosesinə artıq start verilmişdir.

Könül Nurullayeva, Member of the Milli Majlis, held another reception for citizens based on appeals received at her headquarters. During the reception, the MP met with citizens and engaged in extensive discussions with relevant parties regarding the appeals they raised.
MP Könül Nurullayeva also regularly continues her mobile meetings with residents of Nizami district. Thus, MP K. Nurullayeva visited her constituents living at Qara Qarayev Avenue 62, 66, Mammad Said Ordubadi Street 14, Nasimi Street 25, Mammadali Sharifli Street 88 in Nizami district, and familiarized herself on-site with the daily problems they face. During the meeting with citizens, problems concerning the attendees were raised. According to the information provided, all appeals submitted by constituents to MP Könül Nurullayeva during the meeting have been registered within her authority and will be addressed to the relevant institutions in the nearest future.
At the same time, it should be noted that, based on appeals received from citizens, the process of providing agrotechnical care to dried trees at Qara Qarayev Avenue 62 and 66 has already been initiated with the support of relevant state institutions.