Könül Nurullayeva səyyar görüşlərini davam etdirir
Milli Məclisin deputatı Könül Nurullayeva ofisinə daxil olan müraciətlərə əsasən növbəti vətəndaş qəbulunu keçirib. Millət vəkili qəbul zamanı vətəndaşlarla görüşərək, onların qaldırdığı müraciətlər ətrafında qarşı tərəflə geniş fikir mübadiləsi aparıb.
Deputat Könül Nurullayeva Nizami rayon sakinləri ilə səyyar görüşlərini də davam etdirir. Belə ki, millət vəkili K.Nurullayeva Nizami rayonu, Q.Qarayev prospekti 18, C.Naxçıvanski küçəsi 55, 64, 67, M.Şərifli 1A, Ş. Mirzəyev 54, 65 və 79, ünvanlarında yaşayan seçicilərinə baş çəkərək, onların rastlaşdıqları gündəlik problemlər ilə yerindəcə tanış olub. Vətəndaşlarla görüş zamanı qəbul iştirakçılarını narahat edən problemlər səsləndirilmişdir.

Member of the Milli Majlis Könül Nurullayeva held her next citizen reception based on the appeals received by her office. During the reception, the MP met with citizens and engaged in an extensive exchange of views with the opposing parties regarding the appeals they raised.
Deputy Könül Nurullayeva also continues her mobile meetings with residents of Nizami district. Thus, MP K. Nurullayeva visited her constituents living at Q. Garayev Avenue 18, J. Nakhchivanski Street 55, 64, 67, M. Sharifli 1A, Sh. Mirzayev 54, 65, and 79 in Nizami district, familiarizing herself with the daily problems they face on site. During the meetings with citizens, the problems concerning the reception participants were voiced.
According to the information provided, all appeals submitted by constituents to Deputy Könül Nurullayeva during the meeting have been registered within her authority and will be forwarded to the relevant institutions as soon as possible.