"AzerGold" sədri onu özünə müşavir təyin etdi: Sayları 10-a çatdı
Redaksiya-nın Qaynarinfo-ya istinadən məlumatına görə, Fuad Babayev İdarə Heyəti sədrinin müşaviri təyin edilib. Bu barədə qurumun İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov müvafiq əmr imzalayıb.
Qeyd edək ki, Fuad Babayev 1999-2023-cü illərdə Gənclər və İdman Nazirliyində baş məsləhətçi, sektor müdiri, şöbə müdiri və idarə rəisi vəzifəsində çalışıb. 2023-2025-ci illərdə "İçərişəhər” Dövlət Tarix-Memarlıq Qoruğu İdarəsində İdarə Heyəti sədrinin müşaviri olub.
Xatırladaq ki, Şahbəddin Musayev, Anar Abdullayev, Əli Əhmədov, Ayşəm Qələmiyeva, Müşfiq Məmmədli, Leyla Sadıxova, Elçin Qasımov, Emin Aslanov və Erkin Vəliyev də Zakir İbrahimovun müşavirləridir.

Число советников председателя правления Закрытого акционерного общества "AzerGold" увеличилось до 10.
Редакция по сообщению Qaynarinfo, Фуад Бабаев назначен советником председателя правления. Соответствующий приказ подписал председатель правления структуры Закир Ибрагимов.
Отметим, что Фуад Бабаев с 1999 по 2023 год работал в Министерстве молодежи и спорта на должностях главного советника, заведующего сектором, заведующего отделом и начальника управления. С 2023 по 2025 год был советником председателя правления Управления Государственного историко-архитектурного заповедника "Ичеришехер".
Напомним, что Шахбеддин Мусаев, Анар Абдуллаев, Али Ахмедов, Айшем Галамиева, Мушфиг Мамедли, Лейла Садыхова, Эльчин Гасымов, Эмин Асланов и Эркин Велиев также являются советниками Закира Ибрагимова.