40-a yaxın Marsol Group partnyoru bir araya gəldi
Noyabrın 6-da “Zəncəfil” restoranında ənənəvi “İşgüzar Səhər Yeməyi” çərçivəsində 40-a yaxın Marsol Group partnyoru bir araya gəlib.
Faktor.az xəbər verir ki, iştirakçılar öz fəaliyyətlərini tanıdıb, işgüzar əlaqələrin möhkəmləndirilməsi və gələcək planlar üzrə fikir mübadiləsi aparılıb, Marsol Group-un fəaliyyətləri ilə bağlı məlumat verilib.
Azərbaycan Biznesinin İnkişafı Fondunun (ABİF) partnyorlarla iş şöbəsinin böyük mütəxəssisi Həbibə Paşayeva da görüşdə iştirak edərək fəaliyyətləri ilə bağlı ətraflı məlumat verib, sahibkarlarla həmsöhbət olub.
Həmçinin İqtisadçı, Maliyyə məsələləri üzrə ekspert Elman Sadıqov sahibkarlara "Maliyyə savadlılığı" adlı təlim keçib, təlimlərin əhəmiyyəti barədə ətraflı məlumat verib və sahibkarların suallarını cavablandırıb.
Sonda 2025-ci il üzrə Marsol Group partnyorluğuna qoşulan şirkətlərə "Üzvlük" sertifikatı və "Partnyorluğun simvolu" olan yaxa nişanı da təqdim edilib.
Görüşün sonunda sahibkarlarla birgə "Aqat Silver" mağazası ziyarət olunub. Aslan Abbaszadə sahibkarlara hədiyyələr təqdim edib.

6 ноября в ресторане «Зенджефиль» в рамках традиционного «Делового завтрака» собрались около 40 партнеров Marsol Group.
Как сообщает Faktor.az, участники представили свою деятельность, обменялись мнениями по укреплению деловых связей и будущим планам, а также была предоставлена информация о деятельности Marsol Group.
Старший специалист отдела по работе с партнерами Фонда развития бизнеса Азербайджана (ABİF) Хабиба Пашаева также приняла участие во встрече, предоставила подробную информацию о своей деятельности и пообщалась с предпринимателями.
Также экономист, эксперт по финансовым вопросам Эльман Садыгов провел для предпринимателей тренинг под названием «Финансовая грамотность», предоставил подробную информацию о важности тренингов и ответил на вопросы предпринимателей.
В завершение компаниям, присоединившимся к партнерству Marsol Group на 2025 год, были вручены сертификаты «Членство» и нагрудные знаки, являющиеся «Символом партнерства».
В конце встречи совместно с предпринимателями был посещен магазин «Aqat Silver». Аслан Аббасзаде вручил предпринимателям подарки.