Yeni Klinika “Ən yaxşı B2B Görüş Stendi” sertifikatı ilə təltif edilib
30 oktyabr – 1 noyabr tarixlərində Bakıda keçirilən “Medinex”– Azərbaycan Brynəlxalq Tibb İnnovasiyaları Sərgisi çərçivəsində Yeni Klinika “Ən yaxşı B2B Görüş Stendi” nominasiyası üzrə sertifikatla təltif olunub.
Bu mükafat, Yeni Klinikanın sərgi müddətində nümayiş etdirdiyi aktiv iştirak, ziyarətçilərlə səmərəli kommunikasiya, eləcə də klinikada təqdim edilən tibbi xidmətlərin peşəkar şəkildə tanıdılması ilə əlaqədar olaraq təqdim edilib.
Sərgi müddətində Yeni Klinikanın stendi yerli və beynəlxalq ziyarətçilərin böyük marağına səbəb olub. Klinikada həyata keçirilən innovativ tibbi xidmətlər, mərkəzin fəaliyyəti, müasir texnologiyaların tətbiqi və pasiyent yönümlü yanaşma iştirakçılar tərəfindən yüksək qiymətləndirilib.
Sərgi çərçivəsində klinikanın əməkdaşları tərəfindən sərgi iştirakçılarına xatirə hədiyyələri təqdim olunub və gələcək əməkdaşlıq perspektivləri istiqamətində faydalı müzakirələr aparılıb.

Клиника "Yeni Klinika" награждена сертификатом "Лучший стенд для B2B встреч"
В рамках Азербайджанской международной выставки медицинских инноваций "Medinex", проходившей в Баку с 30 октября по 1 ноября, клиника "Yeni Klinika" была награждена сертификатом в номинации "Лучший стенд для B2B встреч".
Эта награда была вручена в связи с активным участием "Yeni Klinika" во время выставки, эффективной коммуникацией с посетителями, а также профессиональным представлением медицинских услуг, предлагаемых клиникой.
Во время выставки стенд "Yeni Klinika" вызвал большой интерес у местных и международных посетителей. Инновационные медицинские услуги, осуществляемые в клинике, деятельность центра, применение современных технологий и пациентоориентированный подход были высоко оценены участниками.
В рамках выставки сотрудники клиники вручили участникам сувениры и провели полезные обсуждения относительно перспектив будущего сотрудничества.