Yeni Klinika “Ən yaxşı B2B Görüş Stendi” sertifikatı ilə təltif edilib
30 oktyabr – 1 noyabr tarixlərində Bakıda keçirilən “Medinex”– Azərbaycan Brynəlxalq Tibb İnnovasiyaları Sərgisi çərçivəsində Yeni Klinika “Ən yaxşı B2B Görüş Stendi” nominasiyası üzrə sertifikatla təltif olunub.
Bu mükafat, Yeni Klinikanın sərgi müddətində nümayiş etdirdiyi aktiv iştirak, ziyarətçilərlə səmərəli kommunikasiya, eləcə də klinikada təqdim edilən tibbi xidmətlərin peşəkar şəkildə tanıdılması ilə əlaqədar olaraq təqdim edilib.
Sərgi müddətində Yeni Klinikanın stendi yerli və beynəlxalq ziyarətçilərin böyük marağına səbəb olub. Klinikada həyata keçirilən innovativ tibbi xidmətlər, mərkəzin fəaliyyəti, müasir texnologiyaların tətbiqi və pasiyent yönümlü yanaşma iştirakçılar tərəfindən yüksək qiymətləndirilib.
Sərgi çərçivəsində klinikanın əməkdaşları tərəfindən sərgi iştirakçılarına xatirə hədiyyələri təqdim olunub və gələcək əməkdaşlıq perspektivləri istiqamətində faydalı müzakirələr aparılıb.

Yeni Klinika was awarded a certificate in the 'Best B2B Meeting Stand' nomination within the framework of 'Medinex' – the Azerbaijan International Medical Innovations Exhibition, held in Baku from October 30 to November 1.
This award was presented in recognition of Yeni Klinika's active participation during the exhibition, effective communication with visitors, and professional promotion of the medical services offered by the clinic.
During the exhibition, Yeni Klinika's stand attracted significant interest from both local and international visitors. The innovative medical services provided by the clinic, the center's activities, the application of modern technologies, and its patient-oriented approach were highly appreciated by the participants.
Within the framework of the exhibition, souvenir gifts were presented to the participants by the clinic's staff, and fruitful discussions were held regarding future cooperation prospects.