“Yelo Bank” IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşı oldu
19–20 noyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Marriott Hotel Boulevard-da keçirilən IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda “Yelo Bank” rəsmi tərəfdaş qismində iştirak edib.
Forumun builki mövzusu “Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” olub. Tədbirdə yerli və beynəlxalq maliyyə qurumlarının nümayəndələri bank sektorunda innovativ həllər, fintex, rəqəmsallaşma və ödəniş ekosistemindəki yenilikləri müzakirə ediblər.
“Yelo Bank” ölkəmizdə keçirilən bu nüfuzlu maliyyə və bankçılıq tədbirinə verdiyi tərəfdaşlıq dəstəyinə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası tərəfindən təşəkkürnamə ilə təltif edilib.
Qeyd edək ki, forum “Mastercard” tərəfdaşlığı ilə, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Mərkəzi Bankı və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil olunub.
Bank xidmətlərinə dair (məs: tecili pul krediti) əlavə suallarınız var?
O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya “Facebook”, “Instagram”, “Whatsapp” və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

"Yelo Bank" participated as an official partner in the IX International Banking Forum held at the Baku Marriott Hotel Boulevard on November 19–20, 2025.
This year's forum theme was "Reliable, Secure, and Sustainable Banking." Representatives of local and international financial institutions discussed innovative solutions, fintech, digitalization, and innovations in the payment ecosystem within the banking sector at the event.
"Yelo Bank" was awarded a letter of appreciation by the Azerbaijan Banks Association for its partnership support to this prestigious financial and banking event held in our country.
It should be noted that the forum was organized with the partnership of "Mastercard" and the support of the Azerbaijan Banks Association, the Central Bank of Azerbaijan, and the Ministry of Digital Development and Transport.