“Yelo Bank” IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşı oldu
19–20 noyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Marriott Hotel Boulevard-da keçirilən IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda “Yelo Bank” rəsmi tərəfdaş qismində iştirak edib.
Forumun builki mövzusu “Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” olub. Tədbirdə yerli və beynəlxalq maliyyə qurumlarının nümayəndələri bank sektorunda innovativ həllər, fintex, rəqəmsallaşma və ödəniş ekosistemindəki yenilikləri müzakirə ediblər.
“Yelo Bank” ölkəmizdə keçirilən bu nüfuzlu maliyyə və bankçılıq tədbirinə verdiyi tərəfdaşlıq dəstəyinə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası tərəfindən təşəkkürnamə ilə təltif edilib.
Qeyd edək ki, forum “Mastercard” tərəfdaşlığı ilə, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Mərkəzi Bankı və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil olunub.
Bank xidmətlərinə dair (məs: tecili pul krediti) əlavə suallarınız var?
O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya “Facebook”, “Instagram”, “Whatsapp” və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

«Yelo Bank» стал официальным партнером IX Международного банковского форума
«Yelo Bank» принял участие в IX Международном банковском форуме, который состоялся 19–20 ноября 2025 года в отеле Bakı Marriott Hotel Boulevard, в качестве официального партнера.
Темой нынешнего форума стала «Надежное, безопасное и устойчивое банковское дело». На мероприятии представители местных и международных финансовых учреждений обсудили инновационные решения в банковском секторе, финтех, цифровизацию и новшества в платежной экосистеме.
«Yelo Bank» был награжден благодарственным письмом от Ассоциации банков Азербайджана за партнерскую поддержку, оказанную этому престижному финансовому и банковскому мероприятию, проведенному в нашей стране.
Отметим, что форум был организован при партнерстве с «Mastercard» и при поддержке Ассоциации банков Азербайджана, Центрального банка Азербайджана и Министерства цифрового развития и транспорта.