III MDB Oyunları çərçivəsində Xankəndi şəhərində keçirilən kamandan oxatma yarışı zamanı təhlükəsizliyin təmini məqsədi ilə DİN əməkdaşları gücləndirilmiş iş rejimində fəaliyyətlərini davam etdirirlər.
Bu barədə Redaksiya-ya Daxili İşlər Nazirliyindən məlumat verilib.
Bildirilib ki, şəhərin əsas küçə və prospektlərində, idman obyektinin yerləşdiyi ərazidə ictimai asayişin qorunması, iştirakçıların və tamaşaçıların təhlükəsizliyinin təmin edilməsi üçün fasiləsiz xidmət təşkil olunub.
Polis əməkdaşları tərəfindən oyunlara qatılan yerli və xarici idmançılarla yanaşı, qonaqların rahatlığını təmin etmək məqsədilə nəqliyyatın hərəkəti tənzimlənib, insanların sərbəst və təhlükəsiz gediş-gəlişinə şərait yaradılıb.

Police officers continue uninterrupted service during the III CIS Games in Xankəndi
Employees of the Ministry of Internal Affairs continue their activities in an enhanced work regime to ensure security during the archery competition held in Xankəndi city within the framework of the III CIS Games.
This information was provided to Redaksiya by the Ministry of Internal Affairs.
It was reported that uninterrupted service has been organized on the main streets and avenues of the city, and in the area where the sports facility is located, to protect public order and ensure the safety of participants and spectators.
In addition to local and foreign athletes participating in the games, police officers have regulated traffic and created conditions for the free and safe movement of people to ensure the comfort of guests.