Son zamanlar kriptovalyuta bazarına maraq artıb, bir çox şirkət və şəxs bu sahəyə daxil olmaqla, müxtəlif layihələr irəli sürürlər. Bu tendensiya fonunda, Donald Trampla əlaqəli bir şirkət tərəfindən yeni bir kriptovalyuta tokeninin təqdim edilməsi diqqəti cəlb edir.
Redaksiya məlumat verir ki, Trampla əlaqəli olan "Trump Media" şirkəti, DJT səhmdarlarına yeni bir rəqəmsal token paylamağı planlaşdırır. Şirkət tərəfindən verilən açıqlamaya görə, bu proqram mülkiyyət və ya mənfəət iştirakından daha çox mükafatlar və platforma fəaliyyətinə yönəlib. Bu, "ilk növbədə token paylanması" kimi təsvir edilir.
"Trump Media" tərəfindən təklif olunan token paylanması, DJT səhmləri ilə əlaqələndirilir. Bu addım, şirkətin rəqəmsal aktivlər sahəsindəki fəaliyyətini daha da genişləndirməyə yönəldilib. Şirkət, bu tokenin səhmdarlar üçün əlavə dəyər yaradacağını və platforma istifadəçilərinin fəaliyyətini stimullaşdıracağını bildirir. Bu, şirkətin platformasında daha çox iştirakı təşviq etmək və səhmdarlar arasında bağlılığı artırmaq məqsədi daşıyır. Tokenin ətraflı məlumatları və onun necə işləyəcəyi barədə əlavə detallar hələlik açıqlanmayıb.

В последнее время интерес к рынку криптовалют возрос, и многие компании и частные лица, выходя на эту арену, выдвигают различные проекты. На фоне этой тенденции привлекает внимание выпуск нового токена криптовалюты компанией, связанной с Дональдом Трампом.
Redaksiya сообщает, что компания "Trump Media", связанная с Трампом, планирует распределить новый цифровой токен среди акционеров DJT. Согласно заявлению компании, эта программа направлена скорее на вознаграждения и активность на платформе, чем на владение или участие в прибыли. Это описывается как "первоначальное распределение токенов".
Предлагаемое "Trump Media" распределение токенов связано с акциями DJT. Этот шаг направлен на дальнейшее расширение деятельности компании в области цифровых активов. Компания заявляет, что этот токен создаст дополнительную ценность для акционеров и будет стимулировать активность пользователей платформы. Это направлено на поощрение большего участия на платформе компании и укрепление связи между акционерами. Подробная информация о токене и о том, как он будет работать, пока не раскрывается.