Tramp və Qeyts: Dostluğun sonu Epşteynə görə?
Donald Tramp bildirib ki, onun və Bill Qeyts arasında münasibətlər, cinsi istismarda ittiham olunan, mərhum Virciniya Ciufrini də daxil olmaqla, bir sıra əməkdaşları, Epşteyn tərəfindən işə götürülməsi səbəbindən pozulub. Bu barədə Trampın açıqlaması, iki milyarderin keçmişdəki dostluq münasibətlərinin sonunu izah edir.
Redaksiya xəbər verir ki, Trampın sözlərinə görə, Epşteynin əməkdaşları işə götürməsi, Qeytsin onunla əlaqələrini kəsməsinə səbəb olub. Tramp, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrindən narahat olduğunu və bu səbəbdən də münasibətlərin pozulduğunu qeyd edib. Bu hadisə, həmçinin, Epşteynin ətrafında yaranan qalmaqalların, yüksək səviyyəli şəxslər arasında münasibətlərə təsirini bir daha nümayiş etdirir. Trampın bu açıqlaması, həmçinin, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrinə dair daha ətraflı məlumatların ortaya çıxmasına səbəb ola bilər.
Bu hadisə, həmçinin, Epşteynin ətrafında yaranan qalmaqalların, yüksək səviyyəli şəxslər arasında münasibətlərə təsirini bir daha nümayiş etdirir. Trampın bu açıqlaması, həmçinin, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrinə dair daha ətraflı məlumatların ortaya çıxmasına səbəb ola bilər. Bu məsələ, ictimaiyyətin diqqətini cəlb etməyə davam edir və gələcəkdə yeni detalların üzə çıxması ehtimalı yüksəkdir.

Дональд Трамп заявил, что его отношения с Биллом Гейтсом испортились из-за того, что Эпштейн нанял ряд сотрудников, включая покойную Вирджинию Джуффре, обвиняемую в сексуальной эксплуатации. Это заявление Трампа объясняет конец бывших дружеских отношений двух миллиардеров.
Редакция сообщает, что, по словам Трампа, найм Эпштейном сотрудников стал причиной разрыва отношений Гейтса с ним. Трамп отметил, что Гейтс был обеспокоен связями Эпштейна, и по этой причине отношения испортились. Этот инцидент также еще раз демонстрирует влияние скандалов вокруг Эпштейна на отношения между высокопоставленными лицами. Это заявление Трампа также может привести к появлению более подробной информации о связях Гейтса с Эпштейном.
Этот инцидент также еще раз демонстрирует влияние скандалов вокруг Эпштейна на отношения между высокопоставленными лицами. Это заявление Трампа также может привести к появлению более подробной информации о связях Гейтса с Эпштейном. Этот вопрос продолжает привлекать внимание общественности, и высока вероятность появления новых деталей в будущем.