Tramp və Qeyts: Dostluğun sonu Epşteynə görə?
Donald Tramp bildirib ki, onun və Bill Qeyts arasında münasibətlər, cinsi istismarda ittiham olunan, mərhum Virciniya Ciufrini də daxil olmaqla, bir sıra əməkdaşları, Epşteyn tərəfindən işə götürülməsi səbəbindən pozulub. Bu barədə Trampın açıqlaması, iki milyarderin keçmişdəki dostluq münasibətlərinin sonunu izah edir.
Redaksiya xəbər verir ki, Trampın sözlərinə görə, Epşteynin əməkdaşları işə götürməsi, Qeytsin onunla əlaqələrini kəsməsinə səbəb olub. Tramp, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrindən narahat olduğunu və bu səbəbdən də münasibətlərin pozulduğunu qeyd edib. Bu hadisə, həmçinin, Epşteynin ətrafında yaranan qalmaqalların, yüksək səviyyəli şəxslər arasında münasibətlərə təsirini bir daha nümayiş etdirir. Trampın bu açıqlaması, həmçinin, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrinə dair daha ətraflı məlumatların ortaya çıxmasına səbəb ola bilər.
Bu hadisə, həmçinin, Epşteynin ətrafında yaranan qalmaqalların, yüksək səviyyəli şəxslər arasında münasibətlərə təsirini bir daha nümayiş etdirir. Trampın bu açıqlaması, həmçinin, Qeytsin Epşteynlə əlaqələrinə dair daha ətraflı məlumatların ortaya çıxmasına səbəb ola bilər. Bu məsələ, ictimaiyyətin diqqətini cəlb etməyə davam edir və gələcəkdə yeni detalların üzə çıxması ehtimalı yüksəkdir.

Donald Trump stated that his relationship with Bill Gates deteriorated due to Epstein hiring several employees, including the late Virginia Giuffre, who was accused of sexual exploitation. Trump's statement explains the end of the two billionaires' past friendship.
Redaksiya reports that, according to Trump, Epstein's hiring of employees led Gates to sever ties with him. Trump noted that Gates was concerned about his connections with Epstein, which caused the deterioration of their relationship. This incident also once again demonstrates the impact of the scandals surrounding Epstein on relationships among high-profile individuals. Trump's statement could also lead to the emergence of more detailed information regarding Gates's connections with Epstein.
This incident also once again demonstrates the impact of the scandals surrounding Epstein on relationships among high-profile individuals. Trump's statement could also lead to the emergence of more detailed information regarding Gates's connections with Epstein. This issue continues to attract public attention, and there is a high probability that new details will emerge in the future.