2- 30 oktyabr tarixində Yevlaxda, İsmayıllıda, Yardımlıda, Siyəzəndə, Göygöldə, Saatlıda, Zaqatalada və Xırdalanda vətəndaşlara səyyar xidmət göstəriləcək.
Səyyar ASAN xidmətin həyata keçirilməsinin əsas məqsədləri dövlət xidmətlərinin vətəndaşlara daha rahat, yeni və innovativ üsullarla təqdim edilməsi, vətəndaşlar üçün əlçatanlığın təmin edilməsi və vətəndaş məmnunluğuna nail olunmasıdır.
Yardımlı rayonunda fəaliyyət göstərən Səyyar ASAN xidmət avtobusunda iş qrafiki saat 11:00- dan 17:00-dək nəzərdə tutulub.
Vətəndaşlar səyyar xidmətlər barədə ətraflı məlumat əldə etmək üçün 108 (daxili nömrə 3 yığaraq) Çağrı mərkəzinə müraciət edə bilərlər.

Мобильная служба ASAN продолжает свою деятельность в регионах
Со 2 по 30 октября в Евлахе, Исмаиллы, Ярдымлы, Сиязане, Гёйгёле, Саатлы, Загатале и Хырдалане гражданам будет оказываться выездное обслуживание.
Основными целями реализации мобильной службы ASAN являются предоставление государственных услуг гражданам более удобными, новыми и инновационными способами, обеспечение доступности для граждан и достижение удовлетворенности граждан.
График работы автобуса мобильной службы ASAN, действующего в Ярдымлинском районе, предусмотрен с 11:00 до 17:00.
Для получения подробной информации о выездных услугах граждане могут обратиться в колл-центр по номеру 108 (набрав внутренний номер 3).