2- 30 oktyabr tarixində Yevlaxda, İsmayıllıda, Yardımlıda, Siyəzəndə, Göygöldə, Saatlıda, Zaqatalada və Xırdalanda vətəndaşlara səyyar xidmət göstəriləcək.
Səyyar ASAN xidmətin həyata keçirilməsinin əsas məqsədləri dövlət xidmətlərinin vətəndaşlara daha rahat, yeni və innovativ üsullarla təqdim edilməsi, vətəndaşlar üçün əlçatanlığın təmin edilməsi və vətəndaş məmnunluğuna nail olunmasıdır.
Yardımlı rayonunda fəaliyyət göstərən Səyyar ASAN xidmət avtobusunda iş qrafiki saat 11:00- dan 17:00-dək nəzərdə tutulub.
Vətəndaşlar səyyar xidmətlər barədə ətraflı məlumat əldə etmək üçün 108 (daxili nömrə 3 yığaraq) Çağrı mərkəzinə müraciət edə bilərlər.

From October 2-30, mobile services will be provided to citizens in Yevlakh, Ismayilli, Yardimli, Siyazan, Goygol, Saatli, Zagatala, and Khirdalan.
The main objectives of implementing the Mobile ASAN service are to provide state services to citizens in more convenient, new, and innovative ways, ensure accessibility for citizens, and achieve citizen satisfaction.
For the Mobile ASAN service bus operating in Yardimli district, the work schedule is set from 11:00 to 17:00.
Citizens can contact the Call Center at 108 (by dialing internal number 3) to get detailed information about mobile services.