Səyyar ASAN xidmətin regionlarda fəaliyyəti davam edir
1-26 sentyabr tarixində Qazaxda, Şirvanda, Zaqatalada, Xaçmazda, Cəlilabadda və Ağdaşda, 1-15 sentyabr tarixində Xızıda, 18-26 sentyabr tarixində Xırdalanda, 1-18 sentyabr tarixində Horadizdə, 22-26 sentyabr tarixində isə Cəbrayılda vətəndaşlara səyyar xidmət göstəriləcək.
Səyyar ASAN xidmətin həyata keçirilməsinin əsas məqsədləri dövlət xidmətlərinin vətəndaşlara daha rahat, yeni və innovativ üsullarla təqdim edilməsi, vətəndaşlar üçün əlçatanlığın təmin edilməsi və vətəndaş məmnunluğuna nail olunmasıdır.
Füzuli rayonunun Horadiz şəhərində, Cəbrayıl və Xızı rayonlarında fəaliyyət göstərən Səyyar ASAN xidmət avtobuslarında isə iş qrafiki saat 11:00-dan 17:00-a qədər nəzərdə tutulub.
Vətəndaşlar səyyar xidmətlər barədə ətraflı məlumat əldə etmək üçün 108 daxili nömrə 3 yığaraq Çağrı mərkəzinə müraciət edə bilərlər.

Mobile services will be provided to citizens in Qazax, Shirvan, Zaqatala, Khachmaz, Jalilabad, and Aghdash from September 1-26; in Khizi from September 1-15; in Khirdalan from September 18-26; in Horadiz from September 1-18; and in Jabrayil from September 22-26.
The main objectives of implementing the Mobile ASAN service are to provide state services to citizens in more convenient, new, and innovative ways, to ensure accessibility for citizens, and to achieve citizen satisfaction.
However, the working schedule for Mobile ASAN service buses operating in Horadiz city of Fuzuli district, and in Jabrayil and Khizi districts, is set from 11:00 to 17:00.
Citizens can contact the Call Center for detailed information about mobile services by dialing 108, then extension 3.