Səyyar ASAN xidmətin regionlarda fəaliyyəti davam edir
1-26 sentyabr tarixində Qazaxda, Şirvanda, Zaqatalada, Xaçmazda, Cəlilabadda və Ağdaşda, 1-15 sentyabr tarixində Xızıda, 18-26 sentyabr tarixində Xırdalanda, 1-18 sentyabr tarixində Horadizdə, 22-26 sentyabr tarixində isə Cəbrayılda vətəndaşlara səyyar xidmət göstəriləcək.
Səyyar ASAN xidmətin həyata keçirilməsinin əsas məqsədləri dövlət xidmətlərinin vətəndaşlara daha rahat, yeni və innovativ üsullarla təqdim edilməsi, vətəndaşlar üçün əlçatanlığın təmin edilməsi və vətəndaş məmnunluğuna nail olunmasıdır.
Füzuli rayonunun Horadiz şəhərində, Cəbrayıl və Xızı rayonlarında fəaliyyət göstərən Səyyar ASAN xidmət avtobuslarında isə iş qrafiki saat 11:00-dan 17:00-a qədər nəzərdə tutulub.
Vətəndaşlar səyyar xidmətlər barədə ətraflı məlumat əldə etmək üçün 108 daxili nömrə 3 yığaraq Çağrı mərkəzinə müraciət edə bilərlər.

Мобильная служба ASAN продолжает свою деятельность в регионах
С 1 по 26 сентября в Газахе, Ширване, Загатале, Хачмазе, Джалилабаде и Агдаше, с 1 по 15 сентября в Хызы, с 18 по 26 сентября в Хырдалане, с 1 по 18 сентября в Горадизе, а с 22 по 26 сентября в Джебраиле гражданам будут оказаны мобильные услуги.
Основными целями реализации мобильной службы ASAN являются предоставление государственных услуг гражданам более удобными, новыми и инновационными методами, обеспечение доступности для граждан и достижение удовлетворенности граждан.
В автобусах мобильной службы ASAN, работающих в городе Горадиз Физулинского района, а также в Джебраильском и Хызинском районах, график работы установлен с 11:00 до 17:00.
Для получения подробной информации о мобильных услугах граждане могут обратиться в Колл-центр, набрав 108, внутренний номер 3.