Ötən gecə Beyləqanda 1 nəfərin ölümü, 1 nəfərin yaralanması ilə nəticələnın qəzada dünyasını dəyişən vəzifəli şəxs olub.
Baku.News Report-a istinadən xəbər verir ki, "Lexus" və BMW markalı avtomobillərin toqquşması zamanı ölən şəxs, BMW-nin sürücüsü polis baş leytenantı Rəşad Hacıyev Beyləqan Rayon Polis Şöbəsində Dövlət Yol Polisi Bölmesinin İnzibati Təcrübə üzrə baş inspektoru vəzifəsində çalışırmış.
Qəza zamanı rayon sakini, 1995-ci il təvəllüdlü İbrahimli Yusif Fəttullah oğlu müxtəlif dərəcəli xəsarət alıb. Yaralı Beyləqan Mərkəzi Rayon Xəstəxanasına çatdırılıb.

Погибшим в результате ДТП, произошедшего минувшей ночью в Бейлагане, в котором 1 человек погиб и 1 получил ранения, оказался должностное лицо.
Baku.News Report сообщает, что погибшим при столкновении автомобилей марок "Lexus" и BMW оказался водитель BMW, старший лейтенант полиции Рашад Гаджиев, который работал старшим инспектором по административной практике Отдела Государственной дорожной полиции Бейлаганского районного отдела полиции.
Во время аварии житель района, Ибрагимли Юсиф Фаттулла оглы, 1995 года рождения, получил травмы различной степени тяжести. Пострадавший был доставлен в Бейлаганскую центральную районную больницу.