Kriptovalyuta bazarına dair son xəbərlər, ABŞ-ın rəqəmsal aktivlərə münasibətinin dəyişməsi, eləcə də bazarda baş verən son hadisələr və gələcək tendensiyalarla bağlı mühüm məlumatlar diqqəti çəkir. Bu sahədəki inkişaflar, investisiya strategiyaları və tənzimləmə məsələləri ilə bağlı mütəxəssis rəyləri də gündəmin əsas mövzularındandır.
Redaksiya məlumat verir ki, kriptovalyuta bazarı ilə bağlı son hadisələr arasında Tramp ailəsinin kriptovalyuta gəlirlərinin 1 milyard dollardan çox olması, Böyük Britaniyanın 65 min investoru hədəfə alması və OpenSea-nin token buraxılışı kimi məsələlər yer alır. ABŞ-ın rəqəmsal aktivlərə münasibətdə daha ciddi addımlar atması, Avropanın kripto tənzimləmələrinə çatıb-çatmayacağı sualı da gündəmdədir. Bəzi ekspertlər ABŞ hökumətinin 327 min bitkoinə sahib olduğunu təxmin edir.
Cümə günü kriptovalyuta bazarında baş verən qanlı hadisələrin mərkəzində avtomatlaşdırılmış de-leveraging (ADL) dururdu. Bu, bazarın dinamikasını dəyişən mühüm bir amil kimi qiymətləndirilir. Həmçinin, kripto bazarının analizi və seçilmiş xəbərlərin hər həftə birbaşa poçt qutusuna göndərilməsi də investorlar üçün faydalı məlumatlar təqdim edir. Növbəti milyard kriptovalyutanı qəbul edənlər, yaradıcıların onlara dediyi yerə gedəcəklər. L2 kompromisi pozulub, daha yaxşı bir təməl üçün vaxt gəlib çatdı. Ethena-nın qiyməti balinaların alışları ilə 30% artım gözləyir, lakin ölüm çarpazlığı riski də var. Kripto saxlama, hazırda real gəlir gətirir, EBC-nin həmtəsisçisi bildirir. Upexi-nin xəzinəsi üçün Ethereum-dan daha çox Solana-nı seçməsinin səbəbləri də müsahibədə açıqlanır.

Последние новости о рынке криптовалют, изменение отношения США к цифровым активам, а также важная информация о последних событиях и будущих тенденциях на рынке привлекают внимание. Развитие в этой области, инвестиционные стратегии и мнения экспертов по вопросам регулирования также являются одними из главных тем повестки дня.
Редакция сообщает, что среди последних событий на рынке криптовалют — доходы семьи Трампа от криптовалют, превышающие 1 миллиард долларов, нацеливание Великобритании на 65 тысяч инвесторов и выпуск токенов OpenSea. Вопрос о том, догонит ли США европейские крипторегулирования, предпринимая более серьезные шаги в отношении цифровых активов, также стоит на повестке дня. Некоторые эксперты предполагают, что правительство США владеет 327 тысячами биткоинов.
В центре кровавых событий, произошедших на рынке криптовалют в пятницу, стояло автоматизированное де-левериджирование (ADL). Это оценивается как важный фактор, изменяющий динамику рынка. Кроме того, анализ крипторынка и еженедельная отправка избранных новостей непосредственно в почтовый ящик также предоставляют полезную информацию для инвесторов. Следующий миллиард пользователей криптовалют пойдет туда, куда им скажут создатели. Компромисс L2 нарушен, пришло время для лучшей основы. Цена Ethena ожидает 30%-ного роста благодаря покупкам китов, но существует также риск «креста смерти». Хранение криптовалют в настоящее время приносит реальный доход, сообщает соучредитель EBC. Причины, по которым Upexi выбрала Solana вместо Ethereum для своей казны, также раскрываются в интервью.