Yeni nəsil süni intellekt texnologiyası — Neural Agent — kompüterinizdə istənilən vəzifəni yerinə yetirməyə qadirdir: fayl axtarışından brauzerdə işləməyə, formaları doldurmaqdan e-poçt göndərməyə qədər.
Redaksiya xəbər verir ki, bu ağıllı agent sizin gündəlik rutin işlərinizi tam avtomatlaşdırır. Siz yaradıcılıqla məşğul olduğunuz zaman, yeni tətbiqlər dizayn etdiyiniz və ya kod yazdığınız müddətdə, o, sizin əvəzinizə:
• Faylları axtarır və seçir
• Gününüzü planlaşdırır
• Layihə ilə bağlı istənilən sualı axtarış sistemlərində tapır
Neural Agent-in daxilində hazırda ən məşhur olan süni intellekt modelləri yerləşdirilib: Claude, OpenAI GPT-4, Azure və Bedrock.
Agent kompüterinizin interfeysinə tam inteqrasiya olunur — sadəcə kiçik ünvan sahəsinə sorğunuzu yazırsınız və nəticəni saniyələr içində əldə edirsiniz.
Quraşdırma isə çox sadədir — istənilən istifadəçi, hətta məktəbli belə, onu rahatlıqla öz kompüterinə yükləyə bilər. Tərtibatçılar bunun üçün detallı təlimat da təqdim ediblər.

Технология искусственного интеллекта нового поколения — Neural Agent — способна выполнять любую задачу на вашем компьютере: от поиска файлов и работы в браузере до заполнения форм и отправки электронных писем.
Редакция сообщает, что этот умный агент полностью автоматизирует ваши повседневные рутинные задачи. Пока вы занимаетесь творчеством, разрабатываете новые приложения или пишете код, он вместо вас:
• Ищет и выбирает файлы
• Планирует ваш день
• Находит ответы на любые вопросы, связанные с проектом, в поисковых системах
Внутри Neural Agent размещены самые популярные на данный момент модели искусственного интеллекта: Claude, OpenAI GPT-4, Azure и Bedrock.
Агент полностью интегрируется в интерфейс вашего компьютера — вы просто вводите свой запрос в небольшое адресное поле и получаете результат за считанные секунды.
Установка очень проста — любой пользователь, даже школьник, может легко загрузить его на свой компьютер. Разработчики также предоставили подробную инструкцию для этого.