Hərbi prokuror Müdafiə Nazirliyinin Xüsusi təyinatlıları ilə görüşdü
Vətən müharibəsinin 5-ci ildönümü ilə bağlı Hərbi prokuror Bəhruz Əhmədov Müdafiə Nazirliyinin Xüsusi təyinatlıları ilə görüşüb.
Görüşün əvvəlində Ümumi Lider Heydər Əliyevin və şəhidlərimizin əziz xatirələri ehtiramla yad edilib.
Daha sonra Vətən müharibəsində xalqımız və Silahlı Qüvvələrimizin Müzəffər Ali Baş Komandan İlham Əliyevin ətrafında birləşməsindən, eləcə də əldə olunan şanlı qələbədən danışılıb.
Xüsusi təyinatlılar daim Ali Baş Komandanın tapşırıqlarını icra etməyə və ərazilərimizi qorumağa hazır olduqlarını bildiriblər.
Ardınca Xüsusi təyinatlıların nümunəvi döyüş hərəkətləri nümayiş etdirilib.
Tədbirin sonunda xidmətdə fərqlənən hərbi qulluqçulara hədiyyələr təqdim olunub və xidməti fəaliyyətdə uğurlar arzulanıb

Военный прокурор встретился со спецназом Министерства обороны
В связи с 5-й годовщиной Отечественной войны военный прокурор Бахруз Ахмедов встретился со спецназом Министерства обороны.
В начале встречи с уважением была почтена светлая память Общенационального лидера Гейдара Алиева и наших шехидов.
Затем было рассказано об объединении нашего народа и Вооруженных сил вокруг Победоносного Верховного Главнокомандующего Ильхама Алиева в Отечественной войне, а также о достигнутой славной победе.
Спецназовцы заявили о своей постоянной готовности выполнять поручения Верховного Главнокомандующего и защищать наши территории.
Затем были продемонстрированы образцовые боевые действия спецназа.
В завершение мероприятия военнослужащим, отличившимся на службе, были вручены подарки и пожеланы успехи в служебной деятельности