Milli Məclisin deputatı Könül Nurullayeva qərargahına daxil olan müraciətlərə əsasən, növbəti vətəndaş qəbulunu keçirib. Millət vəkili qəbul zamanı vətəndaşlarla görüşərək, onların qaldırdığı müraciətlər ətrafında qarşı tərəflə geniş fikir mübadiləsi aparıb.
Deputat Könül Nurullayeva Nizami rayon sakinləri ilə səyyar görüşlərini də müntəzəm olaraq davam etdirir. Belə ki, millət vəkili K.Nurullayeva Nizami rayonu, Q.Qarayev prospekti 2A, 30/42, 32, 36 və 55 ünvanlarında yaşayan seçicilərinə baş çəkərək, onların rastlaşdıqları gündəlik problemlər ilə yerindəcə tanış olub. Vətəndaşlarla görüş zamanı qəbul iştirakçılarını narahat edən problemlər səsləndirilmişdir. Verilən məlumata görə, seçicilərin görüş ərzində deputat Könül Nurullayevaya çatdırdığı bütün müraciətlər səlahiyyətləri daxilində qeydiyyata götürülmüşdür və ən yaxın zamanda aidiyyəti üzrə müvafiq qurumlara ünvanlanacaqdır.

Member of the Milli Majlis Konul Nurullayeva held her next citizen reception based on the appeals received at her headquarters. During the reception, the MP met with citizens and had an extensive exchange of views with the opposing parties regarding the appeals they raised.
MP Konul Nurullayeva also regularly continues her mobile meetings with residents of Nizami district. Thus, MP K. Nurullayeva visited her constituents residing at Q. Garayev Avenue 2A, 30/42, 32, 36, and 55 in Nizami district, familiarizing herself on-site with the daily problems they face. During the meeting with citizens, the problems concerning the reception participants were voiced. According to the information provided, all appeals conveyed by the constituents to MP Konul Nurullayeva during the meeting have been registered within her authority and will be addressed to the relevant institutions in the nearest future.