Hər il Las Veqasda keçirilən İstehlak Elektronikası Şousu (CES) dünyanın ən böyük texnologiya sərgisidir. Bu tədbir, texnologiya dünyasının ən son yeniliklərini və gələcəyə dair vizyonlarını nümayiş etdirmək üçün ideal bir platformadır. Məşhur brendlər və yeni başlayan şirkətlər, bu sərgidə öz məhsullarını təqdim edərək, texnoloji inkişafın sürətini nümayiş etdirirlər.
Redaksiya Mashable-a istinadən məlumat verir ki, Nevada ştatının Las Veqas şəhərində keçirilən illik İstehlak Elektronikası Şousu (CES), dünyanın ən böyük texnologiya sərgisi olaraq, "Mashable" jurnalistlərinin canlı hesabatları ilə müşayiət olunur. Bu tədbir, Samsung, LG, Sony və Lenovo kimi texnologiya nəhəngləri tərəfindən təqdim olunan ən son yeniliklərin, eləcə də mağazalarda tapılmayan gələcək konsept məhsulların nümayiş olunduğu bir məkandır. CES, həmçinin iddialı startaplar, elektrik nəqliyyat vasitələri brendləri və robototexnika şirkətləri üçün də bir mərkəzdir. Sərgi zalında hansı qəribə yeni cihazlarla (və ya paltar qatlayan robotlarla) qarşılaşacağınızı heç vaxt bilmirsiniz.
"CNET Group"un bir hissəsi olan "Mashable" jurnalistləri, rəsmi "Best of CES 2026 Awards" mükafatlarının qaliblərini seçməyə kömək edəcəklər. Buna görə də, tədbiri real vaxt rejimində izləyin. Sərgi zalından birbaşa canlı yeniləmələr, fotolar və videolar üçün mütəmadi olaraq səhifəyə baş çəkin.

Ежегодная выставка потребительской электроники (CES), проходящая в Лас-Вегасе, является крупнейшим технологическим событием в мире. Это идеальная платформа для демонстрации новейших инноваций и видения будущего в мире технологий. Известные бренды и стартапы представляют на этой выставке свою продукцию, демонстрируя темпы технологического прогресса.
Redaksiya сообщает со ссылкой на Mashable, что ежегодная выставка потребительской электроники (CES), проходящая в Лас-Вегасе, штат Невада, является крупнейшей технологической выставкой в мире и сопровождается прямыми репортажами журналистов "Mashable". Это мероприятие является местом демонстрации новейших инноваций от технологических гигантов, таких как Samsung, LG, Sony и Lenovo, а также будущих концептуальных продуктов, которые еще не поступили в продажу. CES также является центром для амбициозных стартапов, брендов электромобилей и робототехнических компаний. Никогда не знаешь, с какими странными новыми гаджетами (или роботами, складывающими одежду) вы столкнетесь в выставочном зале.
Журналисты "Mashable", входящие в состав "CNET Group", помогут выбрать победителей официальной премии "Best of CES 2026 Awards". Поэтому следите за мероприятием в режиме реального времени. Регулярно посещайте страницу для получения прямых обновлений, фотографий и видео прямо из выставочного зала.