Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edildi
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) 44 saylı Sumqayıt 3-cü,117 saylı Oğuz-Qəbələ-Şəki, 60 saylı Quba-Qusar, 62 saylı Kürdəmir, 65 saylı Salyan-Biləsuvar-Neftçala, 100 saylı Göygöl-Daşkəsən-Kəlbəcər, 102 saylı Şəmkir şəhər, 76 saylı Lənkəran-Masallı, 108 saylı Ağstafa seçki dairəsinin dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişikliklər edilib.
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) bugünkü iclasında qurumun sədr müavini Rövzət Qasımov, katiblər Arifə Muxtarova və Mikayıl Rəhimov müvafiq qərarları təqdim ediblər.

Внесены изменения в состав некоторых окружных избирательных комиссий
Внесены изменения в состав окружных избирательных комиссий избирательных округов № 44 Сумгайыт 3-й, № 117 Огуз-Габала-Шеки, № 60 Губа-Гусар, № 62 Кюрдамир, № 65 Сальян-Билясувар-Нефтчала, № 100 Гёйгёль-Дашкесан-Кельбаджар, № 102 город Шамкир, № 76 Ленкорань-Масаллы, № 108 Агстафа Центральной избирательной комиссии (ЦИК).
На сегодняшнем заседании Центральной избирательной комиссии (ЦИК) заместитель председателя структуры Ровзат Гасымов, секретари Арифа Мухтарова и Микаил Рагимов представили соответствующие решения.