Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edildi
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) 44 saylı Sumqayıt 3-cü,117 saylı Oğuz-Qəbələ-Şəki, 60 saylı Quba-Qusar, 62 saylı Kürdəmir, 65 saylı Salyan-Biləsuvar-Neftçala, 100 saylı Göygöl-Daşkəsən-Kəlbəcər, 102 saylı Şəmkir şəhər, 76 saylı Lənkəran-Masallı, 108 saylı Ağstafa seçki dairəsinin dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişikliklər edilib.
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) bugünkü iclasında qurumun sədr müavini Rövzət Qasımov, katiblər Arifə Muxtarova və Mikayıl Rəhimov müvafiq qərarları təqdim ediblər.

Changes Made in the Composition of Some District Election Commissions
Changes have been made in the composition of the district election commissions of the Central Election Commission (CEC) for the No. 44 Sumgayit 3rd, No. 117 Oghuz-Gabala-Shaki, No. 60 Guba-Gusar, No. 62 Kurdamir, No. 65 Salyan-Bilasuvar-Neftchala, No. 100 Goygol-Dashkasan-Kalbajar, No. 102 Shamkir city, No. 76 Lankaran-Masally, and No. 108 Aghstafa electoral districts.
At today's meeting of the Central Election Commission (CEC), the institution's deputy chairman Rovzat Gasimov, and secretaries Arifa Mukhtarova and Mikayil Rahimov presented the relevant decisions.