Baş prokuror Gəncədə vətəndaşları qəbul edəcək
Bildirilib ki, Baş prokuror Kamran Əliyev cari il oktyabrın 17-də, saat 10:00-da Gəncə şəhər prokurorluğunun inzibati binasında Gəncə şəhər, Göygöl, Samux və Kəlbəcər rayon sakinlərinin qəbulunu keçirəcək.
Vətəndaşların qəbulla bağlı qeydiyyatı və Gəncə şəhərinə gəlmələrinin təşkili rayon prokurorları tərəfindən həyata keçiriləcək.
Vətəndaşlar yaşadıqları ərazi üzrə rayon (şəhər) prokurorluqlarına yazılı və ya şifahi müraciət etməklə yanaşı, Baş Prokurorluğun Sənədlərlə və müraciətlərlə işin təşkili idarəsinin (012) 361-14-07, (012) 361-14-22, (012) 361-01-48 nömrəli telefonları, contact@prosecutor.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin prokurorluğun sosial şəbəkələrdəki səhifələri (İnstagram, Facebook və X) vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Prosecutor General will receive citizens in Ganja.
It was stated that Prosecutor General Kamran Aliyev will hold a reception for residents of Ganja city, Goygol, Samukh, and Kalbajar districts on October 17 of the current year, at 10:00 AM, in the administrative building of the Ganja City Prosecutor's Office.
Registration of citizens for the reception and organization of their arrival in Ganja city will be carried out by district prosecutors.
In addition to applying in writing or orally to the district (city) prosecutor's offices in their area of residence, citizens can also register for the reception via the phones of the Department for Organization of Work with Documents and Appeals of the Prosecutor General's Office: (012) 361-14-07, (012) 361-14-22, (012) 361-01-48, the email address contact@prosecutor.gov.az, as well as through the prosecutor's office pages on social networks (Instagram, Facebook, and X).