Baş prokuror Gəncədə vətəndaşları qəbul edəcək
Bildirilib ki, Baş prokuror Kamran Əliyev cari il oktyabrın 17-də, saat 10:00-da Gəncə şəhər prokurorluğunun inzibati binasında Gəncə şəhər, Göygöl, Samux və Kəlbəcər rayon sakinlərinin qəbulunu keçirəcək.
Vətəndaşların qəbulla bağlı qeydiyyatı və Gəncə şəhərinə gəlmələrinin təşkili rayon prokurorları tərəfindən həyata keçiriləcək.
Vətəndaşlar yaşadıqları ərazi üzrə rayon (şəhər) prokurorluqlarına yazılı və ya şifahi müraciət etməklə yanaşı, Baş Prokurorluğun Sənədlərlə və müraciətlərlə işin təşkili idarəsinin (012) 361-14-07, (012) 361-14-22, (012) 361-01-48 nömrəli telefonları, contact@prosecutor.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin prokurorluğun sosial şəbəkələrdəki səhifələri (İnstagram, Facebook və X) vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

Генеральный прокурор примет граждан в Гяндже
Сообщается, что Генеральный прокурор Кямран Алиев 17 октября текущего года в 10:00 проведет прием жителей города Гянджи, Гёйгёльского, Самухского и Кельбаджарского районов в административном здании прокуратуры города Гянджи.
Регистрация граждан для приема и организация их прибытия в город Гянджу будут осуществляться районными прокурорами.
Граждане, помимо письменного или устного обращения в районные (городские) прокуратуры по месту жительства, также могут записаться на прием по телефонам Управления Генеральной прокуратуры по организации работы с документами и обращениями (012) 361-14-07, (012) 361-14-22, (012) 361-01-48, по адресу электронной почты contact@prosecutor.gov.az, а также через страницы прокуратуры в социальных сетях (Instagram, Facebook и X).